Iswari Macaccino Original BIO kakaový nápoj v prášku 125 g

Potraviny a nápoje

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Macaccino Original prášek k přípravě lahodného nápoje, kterým nahradíte ranní kávu a prožijte den plný energie. Směs bio nepraženého kakaa, nerafinovaného kokosového cukru a bio prášku z rostliny maca. Maca pochází z Peruánských And a pro své vlastnosti je přezdívána jako „peruánský ženšen“. Kokosový cukr se získává z květů kokosových palem a mezi jeho přednosti jako sladidla patří nízký glykemický index a obsah inulínu – nerozpustné vlákniny. Práškem Macaccino můžete ochutit ranní cereálie nebo jej přisypat do jogurtu.

Hlavní vlastnosti:

  • Vhodné pro přípravu energetického nápoje i ochucení cereálií
  • S kakaem z nepražených bobů
  • Slazeno nerafinovaným kokosovým cukrem

Složení

Bio maca, bio kakaový prášek, bio kokosový cukr.

Použití

Jednu až dvě kávové lžičky rozmixujte s mlékem jako běžné kakao. Mocaccino je jen lehce oslazené, takže jej můžete dosladit podle chuti. Vhodný je běžný cukr či kokosový, cukr z agáve nebo například xylitol. Mléko můžete nahradit sojovým nebo mandlovým.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Kategorie produktu