Potraviny a nápoje

Iswari BIO Snídaňová směs maca-moruše-jahoda 300 g

Značka: ISWARI
  • Jednoduchá příprava chutné a vydatné snídaně s voňavým ovocem se snadno stane vaším oblíbeným ranním rituálem. Slazeno pouze kokosovým cukrem. Neobsahuje lepek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Iswari BIO Snídaňová směs maca-moruše-jahoda 300 g

50114452

Úvod

Kombinace kvalitních cereálií s kořenem maca a svěžím ovocem dodá vašemu tělu vitalitu a potřebné živiny bez zbytečné zátěže. Pohanka a oves obsahují pomalu vstřebatelné sacharidy a řadu minerálů. Navíc naklíčená semena jsou lépe stravitelná. Svěží a zajímavou chuť dodá šetrně zpracované ovoce – lahodná a sladká moruše a jahody, které si díky lyofilizaci uchovávají intenzivní chuť čerstvosti. Kořenová plodina maca je řazena do kategorie superfood a pro své výborné vlastnosti je nazývána peruánským ženšenem. Všechny suroviny jsou živé, to znamená, že nebyly znehodnoceny tepelnou úpravou.

Hlavní vlastnosti:

  • z přirozeně bezlepkových surovin
  • lehce stravitelné cereálie v bio kvalitě
  • nízký glykemický index
  • s obsahem superfoods
  • raw (z tepelně neupravovaných surovin)
  • bio

Složení

Bio pohanková krupice, bio bezlepkový oves naklíčený - vločky, bio mandlová mouka, bio kokosový cukr, bio moruše 8 %, bio maca 3 %, bio jahody lyofilizované 4 %.


Použití

4 velké polévkové lžíce (cca 60 g) zalijte teplým (do 42 °C) rostlinným či běžným mlékem nebo vodou. Zamíchejte a počkejte 2 minuty. Přidejte plátky čerstvého ovoce (banán, jahody, jablko, a podobně). Můžete dosladit sirupem z agáve či kokosovým cukrem. Směs lze přisypat do jiné, například do cereální kaše a zvýšit tak její nutriční hodnotu. Výborná je s jogurtem.


O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.