Iswari Mladý ječmen BIO 125 g

Doplněk stravy

Značka: ISWARI
Mladý ječmen je zelená potravina plná vitaminů, minerálních látek a antioxidantů.
NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g Při nákupu produktů značky Iswari v minimální hodnotě 400 Kč získáte NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g za 0,01 Kč. Akce platí do 28.2. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

329

Cena za 100 g: 263 Kč

O produktu

50078326

Mladý ječmen je jednou z nejoblíbenějších zelených potravin a na organizmus působí jako tonikum. Prášek z mladého ječmene Iswari pochází z výhonků ječmene pěstovaného na Novém Zélandu. Výhonky jsou usušeny a rozmělněny na prášek, který můžete přidat do polévky, salátu nebo koktejlu.

Zelený ječmen poskytuje řadu cenných látek:

  • Obsahuje mimořádný komplex vitaminů a minerálních látek a přírodní antioxidanty chlorofyl a beta-karoten.

  • Bílkovina mladého ječmene obsahuje 20 aminokyselin, včetně všech esenciálních, které si tělo neumí samo vytvořit.

  • Enzymy jsou nezbytné pro metabolické zapracování živin do organismu. Celkem tvoří enzymy až 40 % hmotnosti mladého ječmene.

  • Mladé zelené výhonky přirozeně neobsahují lepek.


Dávkování

Čajovou lžičku prášku vmíchejte do polévky, salátu, ovocného nebo zeleninového džusu.

Zelený koktejl: 1 jablko, špetka čerstvého zázvoru, 1 lžička mladého ječmene v prášku, citronová nebo limetková šťáva na dochucení, hrstka špenátu. Rozmixujte a hned vypijte.

Je důležité přidávat mladý ječmen do již chladnoucích pokrmů. Maximální teplota by neměla přesáhnout 42 °C. Jenom tak získáte plný prospěch ze všech přírodních látek, které byly plně zachovány během šetrného zpracování bez jakékoli vysokoteplotní a chemické úpravy.

Složení

100% bio mladý ječmen (prášek).

Upozornění

Pravidelná konzumace mladého ječmene není vhodná pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.