Jamieson Total Energy 90 kapslí

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Jamieson Total Energy je přírodní energetický přípravek. Sibiřský ženšen podporuje vitalitu a přirozenou obranyschopnost. Vitamín B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50089706

Přírodní energetický přípravek. Doplněk stravy s obsahem přírodního rostlinného extraktu ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), který podporuje vitalitu a přirozenou obranyschopnost. Vitamín B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu.


Dávkování

Dospělí: 1 kapsle každé čtyři hodiny, nejvíce 3 kapsle v průběhu 24 hodin. Užívání přípravku déle než 1 měsíc konzultujte s lékařem. Doporučuje se na občasné, ne na pravidelné užívání.

Složení

Každá kapsle obsahuje:  Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus, kořen) 10:1 extrakt.....33,3 mg (Ekvivalent k 333,3 mg sušeného kořene), Kofein.......100 mg, Vitamín B12 (Kyanokobalamin).....83,33 μg (3332% Doporučené denní dávky)

Složení: nosič (celulóza), kofein, leštící látka (hypromelóza), protispékavá látka (hydrogenfosforečnan vápenatý), příchuť mladé pšenice, sibiřský ženšen, leštící látka (rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý), kyanokobalamin.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy a pacienty s vysokým krevním tlakem. Osoby s akutní infekcí, s glaukomem, pacienti užívající lithium anebo léky na nestabilitu, by se o užívání přípravku měli poradit s lékařem. Nedoporučuje se konzumace současně s přírodními produkty anebo léky na zvýšení krevního tlaku anebo zároveň s výrobky obsahujícími kofein. Užívání přípravku nenahrazuje spánek. Přerušte užívání při výskytu alergické reakce. Skladujte při teplotě 15 – 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.