Jamieson Vitamin D3 2000 IU 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Tablety s obsahem vitaminu D3, který příznivě ovlivňuje imunitní systém a je důležitý pro zdravé kosti a zuby. Pro dospělé.
NAVÍC Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet Při nákupu 3 ks libovolných produktů Jamieson získáte NAVÍC doplněk stravy Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
139

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50119811

Vitamin D3 pro Vaše kosti, zuby a imunitu. Vitamin D3 vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Vitamin D je potřebný pro zdravý růst. Přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk.


Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu denně s jídlem.

Složení

Vitamin D3 (Cholekalciferol) 50 μg/2 000 IU (1000 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Mikrokrystalická celulóza (ztužovadlo), fosforečnan vápenatý (protihrudkující látka), rostlinný stearan hořečnatý (leštící látka).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy, nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Konzultujte s lékařem dávkování pro těhotné, kojící ženy, děti do 12 let, osoby s vyšší hladinou vápníku v krvi/moči, s rizikem vzniku ledvinových kamenů, zvýšené dávkování, resp. dávkování během letních měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.