JONZAC Rehydrate Hydratační pleťová voda BIO 150 ml

Kosmetika

Značka: JONZAC
Hydratuje a ideálně připraví pleť na aplikaci dalších pečujících přípravků a znásobuje tak jejich účinnost. Obsahuje 99 % složek přírodního původu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50123203

Pleťová voda je prvním a základním přípravkem každodenní péče o pleť. Vyzkoušejte Hydratační pleťovou vodu JONZAC REHYDRATE. Tento přípravek v BIO kvalitě ideálně připraví pleť na aplikaci dalších pečujících přípravků a znásobuje tak jejich účinnost. Vhodné pro dehydratovanou a citlivou pleť. Obsahuje 99 % složek přírodního původu. 

Výsledek:

  • osvěžuje a hydratuje pleť
  • připraví pleť na aplikaci pleťové péče a znásobuje její účinnost
  • 99 % složek přírodního původu

Použití

Vodu nanášejte ráno a/nebo večer na předem vyčištěnou pleť. Konečky prstů nebo pomocí vatového tamponu naneste na celý obličej a krk a nechte proniknout do pokožky. Následně použijte obvyklé přípravky péče o pleť.

O značce

Eau Thermale Jonzac je ekologická a organická kosmetika certifikovaná společností ECOCERT Greenlife podle normy ECOCERT. Termální pramenitá voda Jonzac s jedinečnými vlastnostmi je kombinována s organickými recepturami, které neobsahují potenciálně škodlivé přísady. Vytvářejí tak produkty, které pracují v souladu s pletí a jsou dobře tolerovány. Kosmetika je nekomedogenní a obsahuje pouze přírodní parfemaci. Eau Thermale Jonzac je členem «1% pro planetu» a věnuje 1% svého prodeje na ekologické iniciativy. Obaly Eau Thermale Jonzac jsou ekodesignovány tak, aby omezovaly jejich dopad na životní prostředí. Značka používá recyklované PET plasty a bio-plasty získané z cukrové třtiny.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.