Tangle teezer Back-Combing Pink Embrace kartáč na vlasy

Ostatní

Tupírovací hřeben na vlasy zajistí objem a doladí styling do posledního detailu. Šetrný k vlasům i pokožce. Snadné použití v pohodlí domova.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
339

O produktu

50104121

Značka Tangle Teezer patří k předním výrobcům vlasových doplňků. Zajistěte si účes plný objemu, za kterým se každý otočí. Tupírovací hřeben vám pomůže vytvořit luxusní hřívu nebo drdol. Na první pohled zaujme svým moderním provedením a výraznou černo-růžovou kombinací, kterou ani v cestovní taštičce zaručeně nepřehlédnete. Hřeben je vhodný pro všechny vlasy bez rozdílu délky a typu. Pomůže vám vlasy pozvednout, upravit a zajistí dlouhotrvající objem.

Objem bez namáhání a ničení vlasů

Tvoří jej dvojité kartáčové štětiny, které při česání jemně pozvednou vlasy u pokožky směrem ke kořínkům. Tupírování jde snadno a vlasy nenamáhá; hřeben svým designem minimalizuje lámání, jelikož štětiny dosáhnou v každé sekci hlavy hluboko, bez cuchání. Navíc jde následné rozčesávání o poznání snadněji. Ať u se rozhodnete ojediněle dodat vlasům objem, nebo si chcete užívat bohatou hřívu na denní bázi, tento hřeben je přesně to, co potřebujete.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.