Další benefity

11. 9. 2022 · 1 minuta čtení

S Kartou výhod Dr.Max získáte také mnoho dalších výhod jako možnost navštěvovat vzdělávací programy nebo vrátit nerozbalené přípravky do lékárny

Členové programu si mohou pořizovat výrobky vlastní značky lékáren Dr.Max za ještě příznivější ceny. Nepřehlédnutelnou výhodou je také Internetový klientský portál, kde po vytvoření účtu v sekci Registrace/Přihlášení budete mít vždy maximální přehled o svých slevových kuponech a dalších benefitech, o produktech, které jste zakoupili, o všech svých úsporách a s možností stáhnout si elektronickou verzi příbalového letáku.

V každé lékárně vám také lékárník na základě přehledu vámi kupovaných léků může zdarma poradit ohledně případných rizik plynoucích ze vzájemného působení vámi užívaných léčiv a doporučit případně jiné, pro vás vhodnější řešení.

A v neposlední řadě můžete také navštěvovat rozmanité přednášky, vzdělávací a preventivní programy pořádané exkluzivně pro členy programu ve vybraných lékárnách Dr.Max, o kterých vás vždy budeme včas informovat.