Kendamil BIO Bezlepková organická ovocná kaše 150 g

Ostatní příkrmy

Značka: KENDAMIL
Nutričně vyvážená směs obilovin z organického zemědělství. Prémiová kvalita a jemná struktura kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce. S mangem a banánem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50113616

Skvělý začátek dne pro Vás i Vaše dítě. Dětská kaše z přirozeně bezlepkových obilovin v prémiové kvalitě láskyplně rozšiřuje sortiment dětských snídaňových kaší. Díky nutričně vyváženému poměru vitamínů a minerálů je vhodnou potravinou pro děti od ukončeného šestého měsíce věku. Je složena z velmi malých vloček bio kukuřice, prosa a rýže a drobných kousků banánu a manga. Obsahuje jen minimální přirozené množství soli a cukr z obsaženého ovoce. Pro vytvoření lahodné kaše s ideální strukturou stačí přidat teplé mléko Kendamil.

Hlavní vlastnosti:

  • vyrobeno z obilovin a ovoce, které pochází z organického zemědělství
  • neobsahuje lepek
  • neobsahuje přidané cukry
  • neobsahuje přidaná barviva ani konzervanty
  • vhodné pro vegetariány

Složení:

Bio/organická mouka (rýžová 34 %, kukuřičná 25,5 %, jáhlová 25,5 %, plátky banánů 11 %, plátky manga 4 %, thiamín (vitamin B1). Obsahuje 72,5 g BIO banánů a 35 g BIO manga. Může obsahovat mléko. Thiamín není organického/BIO původu.). Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Výživové údaje na 100 g: Energie 1616 kJ/ 386 kcal, tuky 1,6, z toho nasycené mastné tuky 0,4; sacharidy 82,5, z toho cukry 11; vláknina 3,8, bílkoviny 8,4, sodík 0,01, sůl 0,025, thiamin 1,2.

Použití:

1. krok: Do 6 polévkových lžic teplého kojeneckého mléka (které pro dítě běžně užíváte) přidejte 2 lžíce práškové kaše (1 lžíce je cca 6 g). 2. krok: Směs promíchejte a nechte vychladnout. Před podáváním zkontrolujte teplotu. (Přechod z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu by měl být přirozený a přizpůsobený vývoji a potřebám dítěte. Tento návod proto berte pouze jako doporučení.)

Upozornění:

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.