Kendamil 1 Kojenecké mléko počáteční DHA+ 900 g

Kojenecká výživa počáteční

Značka: KENDAMIL
Počáteční mléčná kojenecká výživa pro kojence od narození do 6. měsíce věku, nemohou-li být kojeni. Je vyrobena z plnotučného kravského mléka.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119551

Každá maminka si přeje dát svému dítěti vždy to nejlepší a nejlepší výživou pro miminko je kojení. Pokud však kojení není možné je třeba pečlivě vybírat výživu, která pokryje všechny jeho náročné potřeby. Kendamil 1 Kojenecké mléko počáteční DHA+ je počáteční mléčná kojenecká výživa pro kojence od narození do 6. měsíce věku, nemohou-li být kojeni. Je vyrobena z plnotučného kravského mléka a speciálně vyvinuta tak, aby poskytovala ty nejkvalitnější živiny ve vyvážené podobě.


Složení

Plnotučné mléko (107 g tekutého mléka na 100 g prášku), demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (obohacený o alfa laktalbumin z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), laktóza (z mléka), Galakto-oligosacharidy (z mléka), sušené odstředěné mléko, citrát vápenatý, chlorid draselný, mléčnan vápenatý, citrát sodný, cholin bitartrát, chlorid hořečnatý, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium Sp. T18), askorbát sodný, hydroxid draselný, inositol, L-thyrosin, kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), taurin, Nukleotidy (Cytidin-5´-  monofosfát, uridin disodný-5´-monofosfát, Adenosin-5´-monofosfát, disodium Inosin-5′-monofosfát, disodium Guanosinový-5´ monofosfát), L-fenylalanin, pyrofosforečnan železitý, L-karnitin, síran zinečnatý, Vitamin E, niacin,  D-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl), síran měďnatý, thiamin (B1), Riboflavin (B2), vitamín A, vitamín B6, síran manganatý, kyselina listová, Jodid draselný, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D, biotin, Vitamin B12. Rady pro alergiky: Alergeny jsou vypsány tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Použití

 • Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
 • Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout po dobu nejdéle 30 minut.
 • Nalijte požadované množství vody (dle návodu níže) do sterilizované láhve.
 • Pomocí přiložené odměrky přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou.
 • Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.
 • Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití a zkontrolujte teplotu tekutiny na Vašem zápěstí.
 • Nespotřebovanou výživu neuchovávejte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Nevkládejte dovnitř balení vlhkou odměrku.
 • Balení vždy pečlivě uzavřete a spotřebujte do 4 týdnů po otevření.
 • Skladujte na chladném a suchém místě mezi 5-20 °C.

Tabulka dávkování

1 odměrka = 4,3 g; 1 odměrka prášku na 30 ml vody. Počet dávek je pouze orientační. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem:

Přibližný věk dítěte

Přibližná váha dítěte v Kg

Množství čerstvě převařené zchlazené vody na 1 dávku (ml)

Počet odměrek na 1 dávku

Počet dávek za 24 hodin

0-1 týden

3

90

3

6

1-4 týdny

3,5

120

4

5

1-2 měsíce

4,5

120

4

5

3 měsíce

5,5

150

5

5

4-5 měsíců

6,5

180

6

5

6 měsíců

8

210

7

4

Upozornění

Kendamil 1 Kojenecké mléko počáteční DHA+ je určeno pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Počáteční kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

O značce

Společnost Kendal Nutricare je rodinou společností s více než 50letou tradicí výroby kojenecké výživy. Všechna mléka Kendamil nesou označení Red Tractor. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii, což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.