KetoDiet Proteinové tyčinky Lískový oříšek a příchuť čokoláda 7 ks

Potraviny a nápoje

Značka: KETODIET
KetoDiet Proteinové tyčinky Lískový oříšek a příchuť čokoláda obsahuje 34 % bílkovin, vysoký podíl vlákniny a jen 1,4 g cukru, přesto chutná báječně!
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
445

Cena za 100 g: 177 Kč

O produktu

50134790

Objevte svačinku plnou bílkovin a vlákniny, která se vejde do kabelky či do kapsy od kabátu, abyste mohli doplnit energii kdykoliv během pracovního dne. Sportujete? KetoDiet Proteinové tyčinky Lískový oříšek a příchuť čokoláda vám po náročném tréninku pomohou doplnit kvalitní bílkoviny, které napomáhají budování svalové hmoty. Tyčinka obsahuje jen 1,4 g cukru, přesto chutná báječně!

Komu přijde proteinová tyčinka KetoDiet k chuti?

  • milovníkům sladkého, kteří si chtějí zamlsat bez výčitek
  • všem, kteří se pustili do dietního plánu KetoDiet – už od 1. kroku!

Proč je proteinová tyčinka KetoDiet tak skvělá?

  • obsahuje bílkoviny, díky kterým zasytí na delší dobu
  • a zároveň nízký obsah cukrů
  • vysoký obsah vlákniny
  • je bezlepková


Složení

Směs bílkovin [texturovaná sójová bílkovina (sójová bílkovina, tapiokový škrob), mléčná bílkovina, sójová bílkovina, hydrolyzovaná želatina], polydextrosa, oligofruktosa (extrakt z kořene čekanky), rostlinné tuky a oleje (palmojádrový tuk, palmový tuk, shea, slunečnicový olej), zvlhčující látka: glycerol, kakaový prášek 4,4 %, lískové ořechy 2,2 %, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny, jedlá sůl, sladidla: sukralosa, acesulfam K. Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem.

Použití

Rychlá, praktická a kvalitní svačinka do práce, na výlety, pro zaneprázdněné řidiče na cestách, pro sportovce. 1 tyčinka = 1 porce.

Upozornění

Se sladidly. Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.