KetoLife Proteinová kaše borůvky a maliny 5x40 g

Potraviny a nápoje

Značka: KETOLIFE
KetoLife Proteinová kaše borůvky a maliny obsahuje 47 % bílkovin z různých zdrojů a vysoký podíl vlákniny. S bohatým komplexem vitaminů a minerálních látek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50127622

Kaše z mandlové mouky s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny. KetoLife Proteinová kaše borůvky a maliny 5x40 g obsahuje 47 % bílkovin z různých zdrojů, které jsou vybrány tak, aby dobře zasytily v kterékoliv části dne: syrovátka, kasein, sójová bílkovina a sušený vaječný bílek. Navíc tento vydatný a racionálně sestavený pokrm obsahuje bohatý komplex vitaminů a minerálních látek. Přidané lesní ovoce bylo šetrně usušeno vymrazením a uchovává si maximum původních vlastností. Proteinová kaše je zvláště vhodná pro ty, kteří ukončili dietní plán a chtějí na něj s chutí navázat. Jako součást dietního plánu KetoDiet ji můžete zařadit od 3. kroku.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoký obsah bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu
  • bílkoviny přispívají k budování svalové hmoty
  • 16 % tvoří vláknina
  • obsahuje komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků
  • zinek, železo a vitamin C podporují imunitní systém
  • vitamin D a vápník přispívají k dobrému stavu kostí
  • rychlá a jednoduchá příprava

KetoLife Proteinová kaše borůvky a maliny 5x40 g2


Složení

Bílkovinná směs: (syrovátkový bílkovinný koncentrát, syrovátkový micelární kasein, syrovátkový bílkovinný izolát, sušený vaječný bíleksójový bílkovinný izolát), sušená smetanamandlová mouka, 8 % sušené maliny, bambusová vláknina,  4 % sušené borůvky, inulín (vláknina), konjaková vláknina, červená řepa, aroma: lesní ovoce, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, emulgátor: slunečnicový lecitin, vitaminy a minerální látky: hořčík, draslík, vápník, vitamin C, zinek, železo, vitamin E, vitamin B, B5, měď, mangan, vitamin A, vitamin B6, B2, B1, vitamin D, vitamin B12, B9, selen, biotin, zahušťovadla: xanthan, guma guar; sladidla: acesulfam K, sukralóza. Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem.

Použití

Obsah sáčku (40 g) rozmíchejte ve 150-180 ml horké vody (voda nesmí vřít) a řádně promíchejte. Po 3-5 minutách je takto připravená kaše určena k okamžité spotřebě.

Upozornění

Obsahuje sladidla. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.