KetoLife Proteinová kaše goji a příchuť vanilka 5x40 g

Potraviny a nápoje

Značka: KETOLIFE
KetoLife Proteinová kaše goji a příchuť vanilka obsahuje 47 % bílkovin z různých zdrojů a vysoký podíl vlákniny. S bohatým komplexem vitaminů a minerálních látek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50127624

Kaše z mandlové mouky s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny. KetoLife Proteinová kaše goji a příchuť vanilka 5x40 g obsahuje 47 % bílkovin z různých zdrojů, které jsou vybrány tak, aby dobře zasytily v kterékoliv části dne: syrovátka, kasein, sójová bílkovina a sušený vaječný bílek. Navíc je tento vydatný a racionálně sestavený pokrm obohacený komplexem vitaminů a minerálních látek. Proteinová kaše je zvláště vhodná pro ty, kteří ukončili dietní plán a chtějí na něj s chutí navázat. Jako součást dietního plánu KetoDiet ji můžete zařadit od 3. kroku.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoký obsah bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu
  • bílkoviny přispívají k budování svalové hmoty
  • 13,5 % tvoří vláknina
  • obsahuje komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků
  • zinek, železo a vitamin C podporují imunitní systém
  • vitamin D a vápník přispívají k dobrému stavu kostí
  • rychlá a jednoduchá příprava
  • neobsahuje lepek

KetoLife Proteinová kaše goji a příchuť vanilka 5x40 g2


Složení

Bílkovinná směs (syrovátkový bílkovinný koncentrát, syrovátkový micelární kasein, sušený vaječný bíleksyrovátkový bílkovinný izolát, sójový bílkovinný izolát), 15,4 % goji (obsahuje oxid siřičitý), sušená smetanamandlová mouka, bambusová vláknina, inulin (vláknina), konjaková vláknina, vanilkové aroma, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, emulgátor: slunečnicový lecitin, vitaminy a minerální látky: hořčík, draslík, vápník, vitamin C, zinek, železo, vitamin E, vitamin B, B5, měď, mangan, vitamin A, vitamin B6, B2, B1, vitamin D, vitamin B12, B9, selen, biotin. Zahušťovadla: xanthan, guma guar, sladidla: acesulfam K, sukralóza. Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem.

Použití

Obsah sáčku (40 g) rozmíchejte ve 150-180 ml horké vody (voda nesmí vřít) a řádně promíchejte. Po 3-5 minutách je takto připravená kaše určena k okamžité spotřebě.

Upozornění

Obsahuje sladidla. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.