KetoLife Proteinový chléb s mandlemi 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: KETOLIFE
KetoLife Proteinový chléb s mandlemi 250 g jsou vláčné plátky plné semínek a kousků mandlí. Obsahují 18 % bílkovin a 12 % vlákniny, a tak i jeden krajíček zasytí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
79

Cena za 100 g: 32 Kč

O produktu

50127618

Přesvědčte se, že není chléb jako chléb! KetoLife Proteinový chléb s mandlemi 250 g může být kvalitním základem dobré večeře nebo svačiny. Vláčné plátky plné semínek a kousků mandlí obsahují 18 % bílkovin a 12 % vlákniny, a tak i jeden krajíček zasytí. Proteinový chléb s mandlemi má o 60 % méně sacharidů než běžné pšeničné pečivo, a je vhodný pro ty, kteří ukončili dietní plán a chtějí na něj s chutí navázat. Jako součást dietního plánu KetoDiet jej můžete zařadit od 3. kroku.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoký obsah bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu
  • bílkoviny přispívají k budování svalové hmoty
  • o 60 % sacharidů méně než běžné pečivo
  • obsahuje mandle a lněné semínko
  • vysoký obsah vlákniny

KetoLife Proteinový chléb s mandlemi 250 g2


Složení

Pitná voda, celozrnná žitná mouka, 11 % směs bílkovin (pšeničná bílkovina, hrachová bílkovina), 5 % sójová mouka, 5 % mandle, 4 % slunečnicová zrníčka, ovesná vláknina, 3 % mletá sója, 2 % zlatá lněná semínka, ovesná vláknina, sůl, sušená syrovátka, pekařské droždí, žitná mouka, regulátor kyselosti: octany sodné. Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem. Může obsahovat stopy sezamu a jiných skořápkových plodů. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.