KetoDiet Proteinový chléb s mandlemi 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: KETODIET
KetoLife Proteinový chléb s mandlemi tvoří vláčné plátky plné semínek a kousků mandlí. Obsahuje 18 % bílkovin a 12 % vlákniny, a tak i jeden krajíček zasytí.
Skladem na e-shopu
85

Cena za 100 g: 34 Kč

O produktu

50141836

Přesvědčte se, že není chléb jako chléb! KetoLife Proteinový chléb s mandlemi může být kvalitním základem dobré večeře nebo svačiny. Vláčné plátky plné semínek a kousků mandlí obsahují 18 % bílkovin a 12 % vlákniny, a tak i jeden krajíček zasytí. Proteinový chléb s mandlemi má o 60 % méně sacharidů než běžné pšeničné pečivo, a je vhodný pro ty, kteří ukončili dietní plán a chtějí na něj s chutí navázat. Jako součást dietního plánu KetoDiet jej můžete zařadit od 3. kroku.

Hlavní vlastnosti

  • vysoký obsah bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu
  • bílkoviny přispívají k budování svalové hmoty
  • o 60 % sacharidů méně než běžné pečivo
  • obsahuje mandle a lněné semínko
  • vysoký obsah vlákniny

Složení

Pitná voda, celozrnná žitná mouka, 11 % směs bílkovin (pšeničná bílkovina, hrachová bílkovina), mletá sója 5 %, mandle 5 %, slunečnicová semínka 4 %, pšeničné otruby, sójový šrot 3 %, zlatá lněná semínka 2 %, ovesná vláknina, jedlá sůl, sušená syrovátka, pekařské droždí, žitná mouka, regulátor kyselosti: jablečný ocet. Může obsahovat stopy sezamu a jiných skořápkových plodůAlergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem. Pasterováno.

Upozornění

Ketonová dieta není vhodná pro děti a těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.