KetoLife Proteinový chléb s mrkví 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: KETOLIFE
KetoLife Proteinový chléb s mrkví jsou vláčné plátky se lněným semínkem. Obsahují 22 % bílkovin a 11 % vlákniny, a tak i jeden krajíček zasytí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

79

Cena za 100 g: 32 Kč

O produktu

50127619

Přesvědčte se, že není chléb jako chléb! KetoLife Proteinový chléb s mrkví 250 g může být kvalitním základem dobré večeře nebo svačiny. Vláčné plátky se lněným semínkem obsahují 22 % bílkovin a 11 % vlákniny, a tak i jeden krajíček zasytí. Proteinový chléb s mrkví má o 70 % méně sacharidů než běžné pšeničné pečivo, a je vhodný pro ty, kteří ukončili dietní plán a chtějí na něj s chutí navázat. Jako součást dietního plánu KetoDiet jej můžete zařadit od 3. kroku.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoký obsah bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu
  • bílkoviny přispívají k budování svalové hmoty
  • o 70 % sacharidů méně než běžné pečivo
  • obsahuje lněná semínka
  • vysoký obsah vlákniny

KetoLife Proteinový chléb s mrkví 250 g2


Složení

Pitná voda, 17 % směs bílkovin (pšeničná bílkovina, hrachová bílkovina), celozrnná žitná mouka, 7 % mletá sója, 7 % sójová mouka, 5 % strouhaná mrkev, hnědá lněná semínka,  pšeničné otruby, slunečnicová semínka, ovesná vláknina, jedlá sůl, zlatá lněná semínka, pekařské droždí, sušená syrovátkažitná mouka, regulátor kyselosti: octany sodné. Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem. Může obsahovat stopy sezamu a jiných skořápkových plodů. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.