KidPro Silikonové kousátko Lvíček 1 ks

Péče o dítě

Značka: KIDPRO
Silikonové kousátko KidPro Lvíček slouží k masírování dásní a k prořezávání zoubků u malých dětí, a také k rozvoji jemné motoriky kojenců.
Skladem na e-shopu
485

O produktu

50127266

Silikonové kousátko KidPro Lvíček je senzorická hračka, která rozvíjí jemnou motoriku malých dětí, a zároveň jim uleví masáží dásní při prořezávání zoubků. Využijete jej přibližně od 2-3 měsíců věku dítěte, kdy miminka poprvé uchopují předměty do rukou a vkládají je do pusinky. Zamezíte tak zlozvyku žužlání rukou či palečku. Kousátko KidPro pomáhá masírovat dásně, podporuje prořezávání zoubků i slinění, které slouží jako jedna z prevencí zubního kazu. Celosilikonové kousátko je praktické díky snadné omyvatelnosti: můžete jej mýt horkou až vařící vodou, mrazit či chladit a přesto nemění tvar či svou strukturu. Můžete ho dát děťáku i do vany.

Hlavní vlastnosti: 

  • bezpečné kousátko vhodné pro nejmenší děti
  • nenahraditelný pomocník při prořezávání zoubků 
  • masíruje dásně a ulevuje od bolesti
  • rozvíjí jemnou motoriku
  • snadno se omývá a čistí

Upozornění

Dítě nemůže kousátko přetrhnout, avšak obsahuje části menší než 3x3 cm a pokud by došlo k roztržení šňůrky např. špatnou manipulací třetí osoby, mohlo by dojít ke vdechnutí jednotlivých částí dítětem. Proto nenechávejte dítě s kousátkem samotné a při prvních známkách poškození jej vyhoďte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.