Kitl Eligin BIO 120 kapslí + plecháček

Doplněk stravy

Značka: KITL
Extra silný zázvorový extrakt s vitaminem C, ideální na podporu imunity. Vyrobený z kvalitního BIO zázvoru. Nyní ve vánočním dárkovém balení se stylovým plecháčkem Kitl.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117132

Kitl Eligin BIO je vyrobený z kvalitního BIO zázvoru s vysokým množstvím účinných látek. Zázvorový extrakt je obohacený vitaminem C. Zázvorový prášek v Eliginu je velice silný. Díky speciální kapsli, která se rozpouští až ve střevě, se však při jeho užívání nedostavuje typický pálivý pocit v ústech či žaludku. Vysoký obsah látek v oddenku sám o sobě nestačí. Je třeba zázvor vhodným způsobem upravit. Maximalizovat množství 6-gingerolu i 6-shogaolu se v Eliginu daří díky procesu zvanému elicitace. Nyní vánoční dárkové balení s originálním plecháčkem navíc.

Zázvor:

  • příznivě ovlivňuje trávení
  • přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a má vliv na hladinu cukru v krvi
  • pomáhá předcházet nevolnosti na cestách nebo v těhotensví a přináší úlevu při žaludečních potížích
  • napomáhá normální funkci dýchacích cest
  • příznivé ovlivňuje přirozenou obranyschopnost, má příznivý vliv na imunitu

Vitamin C:

  • napomáhá normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke správné funkci nervového systému a k normální psychické činnosti
  • pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů
  • chrání buňky před oxidativním stresem

Dávkování

K nespecifickému zvyšování odolnosti organismu užívejte dlouhodobě 2-3 kapsle 2x denně. K podpoře imunity při akutních stavech užívejte krátkodobě až 12 kapslí denně. Pro potlačení zvracení užívejte 2 kapsle 2x denně, začít užívat 1-2 dny předem. Vyšší dávkování je možné pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Užívejte při jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení

Zázvorový extrakt* 292 mg (Zingiber officinale Rosc L.), vitamín C (kyselina L-askorbová) 58 mg (73 % RHP**) v jedné kapsli 350 mg. Rozpustná kapsle je vyrobena z hypromelózy a gellanové gumy.

Zázvorový extrakt v jedné kapsli obsahuje 2801 µg (6)-gingerolu a 1353 µg (6)-shogaolu***.

*) z ekologického zemědělství, **) referenční hodnota příjmu, ***) analýza laboratoře Ústavu výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i., leden 2017

Upozornění

Není určeno pro děti do 6 let. Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovejte mimo dosah dětí. Nemůže být užíváno jako náhrada pestré stravy. Při nedostatečném zapití je možné pociťovat chvilkové pálení v nadbřišku, které odezní během několika minut. U citlivějších osob se může za několik minut po požití dostavit pocit tepla. Zázvor ani vitamín C se neakumulují v organismu, lze užívat dlouhodobě.

Nevhodné při zánětech žaludku. Při žlučníkových kamenech doporučujeme užívání přípravku předem konzultovat s lékařem. Nevhodné pro osoby užívající léčiva proti srážlivosti krve (např. Warfarin).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.