KLARA ROTT Dárkové balení Bio pro mladou pleť 25+

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
Luxusní dárkové balení přírodní kosmetiky Klara Rott obsahuje intenzivní péči v BIO kvalitě: mycí olej, tonikum a koncentrované sérum + hloubkovou výživu rtů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
6 490

O produktu

50123719

Hledáte něco výjimečného, protože chcete dát své blízké duši najevo, že Vám na ní opravdu záleží? KLARA ROTT Dárkové balení Bio pro mladou pleť 25+ je čistá kosmetika z bohatství přírodních olejů a květinových výtažků. Žádné kompromisy a laciné náhrady jen opravdové a poctivé ingredience optimálně vyladěné pro krásu pleti. Obsahuje Dvousložkové koncentrované sérum Harmonie pro mladou pleť 25+, Mycí olej Lehkost pro normální a zralou pleť, Klid Vyrovnávací bylinné tonikum pro normální a zralou pleť a Dotek Vyživující masku na rty.

Luxusní dárkové balení přírodní kosmetiky v BIO kvalitě

 • Harmonie Dvousložkové koncentrované sérum Bio pro mladou pleť 25+ – vysoce koncentrované sérum s obsahem 36 biologicky aktivních látek, které mají prokázaný pozitivní vliv na pleť. Obsahuje například kmenové buňky z alpské růže, silný bio levandulový hydrolát či ručně připravované bio bylinné extrakty. Veškeré dostupné suroviny jsou navíc v bio kvalitě. Díky unikátnímu způsobu dvousložkové aplikace je zaručeno intenzivní hloubkové vstřebání všech 36 bioaktivních látek do pleti. Účinky: Předchází začínajícím vráskám, podporuje regeneraci pokožky, intenzivně hydratuje, vyživuje a rozjasňuje pleť.

 • Lehkost Mycí olej Bio pro normální a zralou pleť – 100% přírodní mycí olej na obličej s obsahem vzácných bio olejů a ručně vyráběných bio bylinných extraktů. Spojením s vodou vytvoří jemnou emulzi, která šetrně a účinně vyčistí obličej bez vysušení a narušení přirozené mikroflóry pleti. Uzamyká v pleti vlhkost a zanechává ji hebkou, vláčnou a vyživenou. Účinky: odstraňuje make-up, nadbytečný maz a ostatní nečistoty, zjemňuje, zklidňuje a rozjasňuje pleť.

 • Klid Vyrovnávací bylinné tonikum Bio pro normální a zralou pleť – 100% přírodní bylinné vyrovnávací tonikum s protivráskovou péčí. Obsahuje 26 biologicky aktivních látek, například kmenové buňky z goji, silný bio hydrolát z rooibosu či ručně připravované bio bylinné extrakty. Podporuje přirozenou pružnost a pevnost pleti. Účinky: Vypíná tvar obličeje, redukuje vrásky, dočišťuje pleť a podporuje její regeneraci, hydratuje a rozjasňuje pleť.

 • Dotek Vyživující maska na rty Bio pro hloubkové vyživení rtů – 100% přírodní vyživující maska na rty s obsahem vzácných bio olejů a ručně vyráběných bio bylinných extraktů. Tato luxusní péče navrací suchým a namáhaným rtům jejich hebkost, pružnost a plnost. Účinky: Hloubkově vyživuje, intenzivně hydratuje, účinně regeneruje a dlouhodobě zvláčňuje rty, zabraňuje vysušení a popraskání rtů.


O značce

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti. 

Síla bio hydrolátů a bio extraktů

Základ přípravků kosmetiky KLARA ROTT tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které obdshují cenné látky z mateřské rostliny a nahrazují použití vody. Voda v kosmetických přípravcích zvyšuje objem a snižuje výrobní náklady, její pozitivní účinky na pleť jsou však nulové. Jejich výroba je sice náročná, ale jejich účinek za to stojí.

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty. Mají tak pod kontrolou celý proces a mohou zaručit až 50x vyšší koncentraci a účinnost, než je na trhu běžné.
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty – a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samo-konzervační systém“, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO. Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek.
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace. Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny, pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.