KLARA ROTT Harmonie Dvousložkové koncentrované sérum BIO pro problematickou pleť 2x25 ml

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
38 biologicky aktivních látek ve vysoce koncentrovaném séru pomáhá vrátit pleti přirozenou rovnováhu. Hydratuje, zklidňuje a rozjasňuje pleť. Oddaluje projevy stárnutí pleti.
Skladem na e-shopu
2 790

O produktu

50121299

Vysoce koncentrované sérum vytvořené pro pleť se sklonem k akné. KLARA ROTT pleťové sérum Harmonie obsahuje 38 biologicky aktivních látek, které mají prokázaný pozitivní vliv na pleť. Hydratuje, zklidňuje a pomáhá vrátit mastné pleti přirozenou rovnováhu. 100% přírodní receptura obsahuje rostlinné extrakty a hydrolyzovaný mořský kolagen, který oddaluje projevy stárnutí pleti a snižuje viditelnost vrásek. Dvousložková aplikace zajišťuje intenzivní hloubkové vstřebání a maximální využití všech aktivních látek do pleti. Použitím séra plně nahradíte denní i noční krém. Pro problematickou pleť.

Péče o mastnou pleť

Významnou složkou přípravku je Bio hydrolát ze zeleného čaje, který má silné antioxidační a čisticí vlastnosti. Pomáhá otevírat a čistit ucpané póry a na pleť má rozjasňující účinky. Black BeeOme™ je elixír, který se získává fermentací medu vzácných a starých druhů černých včel. Podporuje rychlejší regeneraci kožní mikroflóry, obnovuje kožní bariéru, a výrazně snižuje znečištění pokožky.

Výsledek:

 • hydratuje a rozjasňuje pleť
 • pomáhá vrátit pleti přirozenou rovnováhu
 • oddaluje projevy stárnutí pleti

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti. 

Síla bio hydrolátů a bio extraktů

Základ přípravků kosmetiky KLARA ROTT tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které obdshují cenné látky z mateřské rostliny a nahrazují použití vody. Voda v kosmetických přípravcích zvyšuje objem a snižuje výrobní náklady, její pozitivní účinky na pleť jsou však nulové. Jejich výroba je sice náročná, ale jejich účinek za to stojí.

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty. Mají tak pod kontrolou celý proces a mohou zaručit až 50x vyšší koncentraci a účinnost, než je na trhu běžné.
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty – a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samo-konzervační systém“, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO. Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace. Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny, pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách.

Použití

V dlani smíchejte stejné množství z obou lahviček (čtvrt pumpičky), naneste na obličej a jemně vmasírujte. Pro ideální efekt aplikujte po použití KLARA ROTT Vyrovnávací tonikum Klid. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.