KLARA ROTT Lehkost Mycí olej BIO pro normální a zralou pleť 100 ml

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
100% přírodní mycí olej na obličej s arganovým, mandlovým a meruňkovým olejem a rostlinnými extrakty. Vyčistí pleť bez vysušení a narušení přirozené mikroflóry pleti.
Skladem na e-shopu
1 590

O produktu

50121304

100% přírodní mycí olej na obličej s arganovým, mandlovým a meruňkovým olejem. KLARA ROTT mycí olej Lehkost šetrně, ale účinně čistí pleť, odstraňuje make-up, ostatní nečistoty i nadbytečný maz. Vzácné bio oleje a rostlinné extrakty z ibišku, rakytníku či meduňky zjemňují a zklidňují pleť. Bio esenciální olej z citrónu má zvláčňující a bělící účinky. Spojením oleje s vodou se vytvoří jemná emulze, která vyčistí obličej bez vysušení a narušení přirozené mikroflóry pleti. Uzamyká v pleti vlhkost a zanechává ji hebkou, vláčnou a vyživenou. U mycího oleje je přiložena houbička, která slouží k jemné exfoliaci.

Výsledek:

 • šetrně, ale účinně čistí pleť bez vysušení
 • zjemňuje, zklidňuje a rozjasňuje pleť
 • zanechává pleť hebkou, vláčnou a vyživenou

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti. 

Síla bio hydrolátů a bio extraktů

Základ přípravků kosmetiky KLARA ROTT tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které obdshují cenné látky z mateřské rostliny a nahrazují použití vody. Voda v kosmetických přípravcích zvyšuje objem a snižuje výrobní náklady, její pozitivní účinky na pleť jsou však nulové. Jejich výroba je sice náročná, ale jejich účinek za to stojí.

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty. Mají tak pod kontrolou celý proces a mohou zaručit až 50x vyšší koncentraci a účinnost, než je na trhu běžné.
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty – a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samo-konzervační systém“, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO. Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace. Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny, pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách.

Použití

Mycí olej naneste na přiloženou vlhkou houbičku. Jemnou masáží omyjte obličej a poté opláchněte vlažnou vodou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.