KLARA ROTT Něha Dvousložkové odličovací médium BIO pro normální a zralou pleť 100 ml

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
100% přírodní odličovací médium s protivráskovou péčí. Obsahuje 23 biologicky aktivních látek, které poskytují pleti hloubkovou výživu, hydrataci a zklidnění.
Skladem na e-shopu
1 490
Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu

50121306

100% přírodní odličovací médium s protivráskovou péčí. KLARA ROTT Dvousložkové odličovací médium Něha obsahuje lehce odstraní řasenku, make-up a veškeré nečistoty a zároveň poskytuje pleti hloubkovou výživu, hydrataci a zklidnění. Silně koncentrovaný bio hydrolát z listů rooibos obsahuje antioxidační látky, které chrání pleť před poškozením volnými radikály a předcházejí předčasnému stárnutí. Bio kaméliový, moringový a baobabový olej vyživují pokožku a podporují její obnovu. Arganový olej a hydrolyzovaný mořský kolagen pomáhají zpomalit projevy stárnutí pleti. Bio šípkový olej je vhodný zvláště pro zralou pleť. Zjemňuje vrásky a zesvětluje pigmentové skvrny.

Výsledek:

 • odstraní řasenku, make-up a veškeré nečistoty
 • poskytuje pleti hloubkovou výživu, hydrataci a zklidnění
 • pomáhá předcházet tvorbě vrásek

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti. 

Síla bio hydrolátů a bio extraktů

Základ přípravků kosmetiky KLARA ROTT tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které obdshují cenné látky z mateřské rostliny a nahrazují použití vody. Voda v kosmetických přípravcích zvyšuje objem a snižuje výrobní náklady, její pozitivní účinky na pleť jsou však nulové. Jejich výroba je sice náročná, ale jejich účinek za to stojí.

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty. Mají tak pod kontrolou celý proces a mohou zaručit až 50x vyšší koncentraci a účinnost, než je na trhu běžné.
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty – a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samo-konzervační systém“, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO. Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace. Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny, pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách.

Použití

Před použitím důkladně protřepejte. Naneste přiměřené množství na vatový tampónek a odličte pokožku obličeje a očí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.