KLARA ROTT Svěžest Hydrolát levandule BIO pro všechny typy pleti 100 ml

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
Hydratuje a rozjasňuje pleť, je vhodný k osvěžení pleti i k zafixování make-upu. Zklidňuje podrážděnou pleť po nadměrném slunění či holení.
Skladem na e-shopu
589

O produktu

50121356

Hydroláty neboli květinové vody obsahují bioaktivní látky z mateřské rostliny a jsou skvělým prostředkem k osvěžení a rozjasnění pleti. Hydrolát Svěžest levandule od KLARA ROTT tonizuje a obnovuje hydrataci pleti. Zklidňuje a pomáhá regenerovat pokožku po nadměrném slunění, holení či bodnutí hmyzem. Hydrolát Svěžest levandule můžete využít k zafixování make-upu, zvlhčení pleti v klimatizovaném prostředí. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně dětské pokožky. Plněno do skleněného recyklovatelného obalu.

Výsledek:

 • osvěžuje a rozjasňuje pokožku
 • pomáhá regenerovat pokožku po nadměrném slunění
 • hydratuje a zklidňuje podrážděnou pokožku

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti. 

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty (květinové vody).Mají tak pod kontrolou celý proces a můžou zaručit až 50x vyšší koncentraci a účinnost, než je na trhu běžné.
 • Nepoužívají vodu. Místo vody používají své silné bio hydroláty, které jsou plné cenných látek z mateřské rostliny a oproti vodě mají blahodárné účinky na pleť
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty – a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samokonzervační systém“,který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO.Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů.Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace.Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny,pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách.

Složení

Lavandula Angustifolia Flower Water (bio hydrolát ze sušených květů levandule), Linalool, Coumarin, Geraniol (přirozené součásti hydrolátu).

Použití

Nastříkejte na pleť kdykoliv během dne. Při optimálním skladování v suchu, chladu a temnu výrobek vydrží až 6 měsíců od data výroby. Po otevření uchovávejte ideálně v lednici.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.