KLARA ROTT Svěžest Hydrolát rozmarýn BIO pro všechny typy pleti 100 ml

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
Osvěžuje a rozjasňuje pleť. Čistí pleť, pomáhá regulovat kožní maz a stahuje póry. Zklidňuje problematickou pokožku a podporuje její regeneraci.
Skladem na e-shopu
589

O produktu

50121357

Hydroláty neboli květinové vody obsahují bioaktivní látky z mateřské rostliny a jsou skvělým prostředkem k osvěžení a rozjasnění pleti. Hydrolát Svěžest rozmarýn od KLARA ROTT výborně čistí pleť, stahuje póry a reguluje kožní maz. Zklidňuje pokožku, podporuje její regeneraci a je vhodný i pro pleť se sklony k akné. Rozmarýn obsahuje antioxidační látky, které pomáhají zpomalovat tvorbu vrásek a proces stárnutí pokožky. Hydrolát Svěžest rozmarýn můžete využít k zafixování make-upu či zvlhčení pleti v klimatizovaném prostředí. Je vhodný pro všechny typy pleti, především pro smíšenou a mastnější pleť. Plněno do skleněného recyklovatelného obalu.

Výsledek:

 • osvěžuje a rozjasňuje pokožku
 • čistí pleť, stahuje póry a reguluje kožní maz
 • zklidňuje pokožku a podporuje její regeneraci

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti. 

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty (květinové vody).Mají tak pod kontrolou celý proces a můžou zaručit až 50x vyšší koncentraci a účinnost, než je na trhu běžné.
 • Nepoužívají vodu. Místo vody používají své silné bio hydroláty, které jsou plné cenných látek z mateřské rostliny a oproti vodě mají blahodárné účinky na pleť
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty – a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samokonzervační systém“,který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO.Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů.Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace.Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny,pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách.

Složení

Rosmarinus Officinalis Leaf Water (bio hydrolát ze sušených lístků rozmarýnu), Linalool (přirozená součást hydrolátu).

Použití

Používejte pro celkovou revitalizaci a osvěžení pleti. Nastříkejte na pleť kdykoliv během dne. Při optimálním skladování v suchu, chladu a temnu výrobek vydrží až 6 měsíců od data výroby. Po otevření uchovávejte ideálně v lednici.

Upozornění

Méně vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 6 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.