KLARA ROTT Znovuzrození Dvousložková čisticí maska BIO pro všechny typy pleti 50 g + 65 ml

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
Vysoce koncentrovaná maska s obsahem 37 biologicky aktivních látek. Rozmarýnový hydrolát a marocký jíl čistí pleť do hloubky, stahuje póry, vyhlazuje a rozjasňuje pleť.
Skladem na e-shopu
1 790

O produktu

50121302

Vysoce koncentrovaná pleťová maska s obsahem 37 biologicky aktivních látek, které mají prokázaný pozitivní vliv na pokožku. KLARA ROTT čisticí maska Znovuzrození obsahuje bohatství rostlinných extraktů, které hydratují, vyživují a zklidňují pokožku. Silný rozmarýnový hydrolát čistí a stahuje póry, vyhlazuje a rozjasňuje pleť a reguluje kožní maz. Marocký a zelený jíl jsou bohaté na minerály a šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé buňky, uvolňují ucpané póry a důkladně čistí pleť do hloubky. Obsažený hydrolyzovaný mořský kolagen zpomaluje projevy stárnutí pleti a snižuje viditelnost vrásek. Maska je tvořena suchou a tekutou složku. Jejich smícháním si vytvoříte vždy čerstvou a účinnou čisticí kúru, která bude skvělou vzpruhou pro Vaši pleť.

Výsledek:

 • odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky
 • důkladně čistí pleť do hloubky
 • stahuje póry, vyhlazuje a rozjasňuje pleť
 • hydratuje, vyživuje a zklidňuje pokožku
 • koncentrované složení a dvousložková forma masky pro intenzivní efekt

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti. 

Síla bio hydrolátů a bio extraktů

Základ přípravků kosmetiky KLARA ROTT tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které obdshují cenné látky z mateřské rostliny a nahrazují použití vody. Voda v kosmetických přípravcích zvyšuje objem a snižuje výrobní náklady, její pozitivní účinky na pleť jsou však nulové. Jejich výroba je sice náročná, ale jejich účinek za to stojí.

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty. Mají tak pod kontrolou celý proces a mohou zaručit až 50x vyšší koncentraci a účinnost, než je na trhu běžné.
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty – a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samo-konzervační systém“, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO. Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace. Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny, pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách.

Použití

Nejdříve důkladně protřepejte lahvičku s tekutou složkou. Přiloženou dřevěnou lžičkou naberte z kelímku 5 lžiček sušiny a zalijte 4 lžičkami protřepané tekuté složky. Celé promíchejte v přiložené misce a dřevěným aplikátorem naneste na obličej. Nechte působit 10 minut a poté opláchněte vodou. Masku aplikujte večer na očištěný obličej. Pro ideální účinky opakujte 1-2x týdně. Díky vysoké koncentraci aktivních látek se může po aplikaci masky objevit krátkodobé zčervenání, které ovšem brzy zmizí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.