WAHL 858455 Kleštičky na drápky

Ostatní

Značka: WAHL
Značka Wahl vytovřila kleštičky na zvířecí drápky s čepelí z nerezové oceli. Zastřihování je rychlý a bezpečný proces, který by se měl pravidelně opakovat, aby se zvířatům dobře chodilo. Kleštičky lze použít u malých i velkých psích plemen.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
269

O produktu

50100165

Stejně jako lidem rostou nehty, i pejskům rostou drápky. Pokud jsou už příliš dlouhé, můžou zvířatům začít vadit při chůzi a hrozí riziko zánětů. Značka Wahl proto vytvořila kleštičky na drápky. Pomůcka je vybavena čepelí z nerezové oceli, s níž jde zastřihávání drápků snadno a rychle.

Pro všechny psy

Kleštičky využijí všichni majitelé pejsků. Zařízení je vhodné k použití jak u malých, tak i u středně velkých a velkých plemen. Ergonomická rukojeť vám přesně padne do dlaně a zajistí pohodlné používání kleštiček i v případě, že je váš pejsek neposedný a stříhání drápů mu není příjemné.

Rychlý proces

Rychlé a účinné stříhání drápů zvládnete v pohodlí domova. Ocelové nože jsou chráněny bezpečnostním mechanismem, aby se při nečekaném cuknutí či jiném pohybu nemohl pejsek poranit. Po ostříhání drápů pes ihned pozná rozdíl a opět bude moct volně a bezstarostně běhat.
 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.