516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

WAHL 858455 Kleštičky na drápky

WAHL  858455 Kleštičky na drápky

WAHL 858455 Kleštičky na drápky

50100165
Ostatní
259 Kč
Skladem na e-shopu

Značka Wahl vytovřila kleštičky na zvířecí drápky s čepelí z nerezové oceli. Zastřihování je rychlý a bezpečný proces, který by se měl pravidelně opakovat, aby se zvířatům dobře chodilo. Kleštičky lze použít u malých i velkých psích plemen.

Podrobné informace o produktu

Stejně jako lidem rostou nehty, i pejskům rostou drápky. Pokud jsou už příliš dlouhé, můžou zvířatům začít vadit při chůzi a hrozí riziko zánětů. Značka Wahl proto vytvořila kleštičky na drápky. Pomůcka je vybavena čepelí z nerezové oceli, s níž jde zastřihávání drápků snadno a rychle.

Pro všechny psy

Kleštičky využijí všichni majitelé pejsků. Zařízení je vhodné k použití jak u malých, tak i u středně velkých a velkých plemen. Ergonomická rukojeť vám přesně padne do dlaně a zajistí pohodlné používání kleštiček i v případě, že je váš pejsek neposedný a stříhání drápů mu není příjemné.

Rychlý proces

Rychlé a účinné stříhání drápů zvládnete v pohodlí domova. Ocelové nože jsou chráněny bezpečnostním mechanismem, aby se při nečekaném cuknutí či jiném pohybu nemohl pejsek poranit. Po ostříhání drápů pes ihned pozná rozdíl a opět bude moct volně a bezstarostně běhat.
 

Kategorie produktu

Parametry

Značka WAHL
EAN 043917002583

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.