KLORANE Bébé Eryteal sprej na přebalování 3v1 75 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

249

O produktu

Hledáte vhodný přípravek pro své miminko či kojence na ochranu pokožky v oblasti plenek? Vyzkoušejte sprej Klorane bébé s výtažky z květů měsíčku pěstovaného v BIO zemědělství. Sprej obsahuje olivový olej a oxid zinku, které chrání pokožku vašeho děťátka a zklidní ji už po první aplikaci. Je vhodný na pravidelné každodenní použití při přebalování. Má regenerační účinky, uzdravuje a zmírňuje podráždění namáhané pokožky. Zanechává na kůži ochranný film, a chrání ji tak před agresivním obsahem použité plenky. Čistí, omezuje množení bakterií a přispívá k vymizení opruzenin. Byl klinicky testován pod dohledem pediatrů.

Výsledek:

  • pečuje a chrání před opruzeninami a podrážděním vyvolaným suchostí pokožky
  • zklidňuje a vyživuje pokožku
  • izoluje pokožku od nepříznivého působení obsahu plenky
  • zanechává na pokožce ochranný film

Složení:

Díky ideálnímu spojení komplexu Cica-zinc (oxid zinku, sulfát zinku a esenciální mastné kyseliny) a výtažků z květů měsíčku pěstovaného v BIO zemědělství sprej obnovuje kožní bariéru na namáhaných místech v oblasti plenek. Neobsahuje parfemační látky.

Použití:

Před použitím dobře protřepejte. Při každém přebalování aplikujte 4-5 vstřiků na očištěnou a suchou pokožku v oblasti plenek.Nestříkejte do očí. Při zasažení očí okamžitě pečlivě vypláchněte vodou.