KLORANE Sprchový gel Yuzu 200 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

185

O produktu

Pro všechny typy pokožky je určen sprchový gel Klorane s extraktem z yuzu a bio máslem cupuaçu. Výtažky z japonského ovoce yuzu jsou osvědčenou ingrediencí pro dosažení jemné, hladké a pevné pleti. Pravidelné používání slouží k důkladné výživě pokožky. Gel má lehkou texturu a neobsahuje mýdlo, nedochází proto k vysušování pleti. O svěží vůni se stará kromě extraktu z yuzu také neroli a vodní mech.

Výsledek:

- důkladná výživa pokožky

- vhodný pro všechny typy pleti

- šetrné mytí nečistot bez vysušování kůže

Složení:

Sprchový gel obsahuje výtažky z yuzu a bio máslo cupuaçu, které zajišťuje důkladnou výživu pokožky celého těla. Máslo je získáváno přímo z Amazonie pro maximální čerstvost a kvalitu. Složení je bioodbouratelné a vnější obal je šetrný k životnímu prostředí. Sprchový gel neobsahuje mýdlo, nehrozí proto podráždění citlivé nebo alergenní pokožky.

Použití:

Výrobek je vhodný ke každodennímu použití ve sprše i během koupele. Smývá nečistoty i mastnotu, aniž by vysušoval pokožku. Aplikujte v dostatečném množství po celém těle a jemnými pohyby čistěte kůži. Poté důkladně opláchněte vodou. Pokud dojde ke kontaktu s očima, neprodleně důkladně vypláchněte celé okolí očí.