Pharma Activ Koloidní minerály 2x300 ml + AloeVeraLife NATURA 1000 ml

Doplněk stravy

Zvýhodněné balení: Koloidní minerály v dobře vstřebatelné formě s obsahem zinku, železa, jódu a selenu + AloeVeraLife Natura pro podporu imunity.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114734

Zvýhodněné balení: Koloidní minerály v dobře vstřebatelné formě s obsahem zinku, železa, jódu a selenu + AloeVeraLife Natura pro podporu imunity.

  • Koloidní minerály je přípravek s obsahem důležitých stopových prvků. Jsou vytvořeny ze směsi makro a mikročástic minerálů. Díky své tekuté formě, jsou velmi dobře vstřebatelné, v násobně větších dávkách než minerály ve formě tablet. Látky obsažené v koloidních minerálech (zinek, železo, měď a selen) působí jako antioxidanty a podporují imunitu (zinek, železo a selen). Železo snižuje míru únavy a vyčerpání. Jód přispívá k normální činnosti štítné žlázy. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Přípravek je vhodný pro vegetariány a vegany.

  • AloeVeraLife Natura je získávána z čerstvých, zcela dozrálých listů aloe. Lisování šťávy pouze ze samotné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy. Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Aloe vera podporuje přirozenou obranyschopnost těla. Napomáhá čištění a detoxikaci organizmu a působí jako antioxidant. Šťáva z aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy když to náš organizmus potřebuje.


Dávkování

Koloidní minerály: Dospělí užívají 5 ml (1 lžička) 3x denně. Použijte přiloženou odměrku. Případná usazenina je přirozená. Před použitím protřepejte. Doporučujeme rozředit v 200 ml vody.

AloeVeraLife Natura: 50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepejte. Deklarovaného příznivého účinku dosáhnete při užívání 50 ml (5 lžic) šťávy denně. Denní dávka (50 ml) obsahuje 49,75 ml čisté šťávy z aloe.

Složení

Koloidní minerály: (v přepočtu na denní dávku 15 ml): voda; síran zinečnatý heptahydrát (zinek) 4,5 mg/45 %*; síran železnatý (železo) 4,25 mg/30,32 %*; síran měďnatý (měď) 0,45 mg/45 %*; jodičnan sodný (jód) 0,078 mg/50 %*; seleničitan sodný pentahydrát (selen) 0,0222 mg/40,36 %*; molibdenan sodný dihydrát (molybden) 0,0195 mg/39 %*, * % referenční hodnoty příjmu. AloeVeraLife Natura: Šťáva z aloe (Aloe Vera Barbadensis Miller) - 99,5 %, xanthan(zahušťovadlo), kyselina L-askorbová (regulátor kyselosti), konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný.

Upozornění

Koloidní minerály: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte při přecitlivělosti na některou z látek ve složení produktu. Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. AloeVeraLife Natura: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte při přecitlivělosti na některou z látek ve složení produktu. Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.