Kombe Korejský ženšenový čaj 50 sáčků

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

559

Cena za 100 g: 373 Kč

O produktu

Ženšen pravý neboli Panax Ginseng byl pro své mimořádné účinky v minulosti vyvažován zlatem. Dodnes je stálicí tradiční východní medicíny s paletou aktivních látek, které poskytují tělu řadu zdravotních benefitů. Patří sem zejména saponiny, zvané ginsenosidy a dále antioxidanty, polysacharidy a peptidy. Ženšen podporuje tělesnou a duševní svěžest, příznivě ovlivňuje paměť a další kognitivní funkce, zlepšuje duševní výkonnost. Dodává energii a podporuje celkovou vitalitu i sexuální zdraví - zvyšuje libido a povzbuzuje erekci u mužů. Má příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost těla, podporuje krevní oběh i normální hladinu krevního cukru. Pomáhá chránit buňky před účinky oxidativního stresu.

Správný výrobní proces je důležitý

Čaj Kombe je vyroben z Korejského ženšenu, který se pěstuje se v oblasti původního výskytu divokého ženšenu a je bohatý na saponiny. V přípravě se používá extrakt z šestiletého červeného kořene a aby byly zachovány všechny příznivé vlastnosti ženšenu, jsou při výrobě jsou dodržovány zásady tradičního korejského výrobního procesu. Účinek čaje Kombe nastupuje pozvolna, ale je dlouhodobý. Čaj Kombe je přirozeně bezlepkový, bez přídavku barviv a konzervačních látek. Neobsahuje umělá aroma a je vhodný i pro vegany.

Unikátní kombinace s jujubou poskytuje 180 aktivních látek

Čaj Kombe je doplněn plody jujuby, které podporují působení ženšenu. Červenofialové bobule jujuby již po staletí využívá tradiční čínská medicína. Obsahuje řadu aktivních látek, které se s ženšenem báječně doplňují.

Ženšen pravý

  • příznivě ovlivňuje paměť a další kognitivní funkce
  • podporuje celkovou vitalitu
  • zlepšuje sexuální zdraví
  • podporuje imunitu
  • podporuje prokrvení a krevní oběh
  • přispívá k normální hladině glukózy v krvi
  • působí jako antioxidant

Dávkování

Obsah sáčku rozmíchejte 1-3x denně v 80 ml teplé (ne vroucí) či studené vody. Je možné použít i větší množství vody podle Vaší chuti.

Složení

Šestiletý červený ženšen extrakt: 300 mg aktivních látek; jujuba extrakt: 60 mg aktivních látek, glukóza. Celkový obsah saponinů: 70 mg/g.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určen dětem do 12 let, těhotným ani kojícím ženám. Opatrnost u současného podání léčivých přípravků s obsahem warfarinu. Uchovávejte mimo dosah dětí.