Kongy Konjaková houbička pro intenzivní peeling obličeje 1 ks

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

229

O produktu

Pečujte o svou pleť a dopřejte si přírodní peeling s houbou z konjaku. Kombinace s lufou čistí pokožku do hloubky bez použití mýdla a zajišťuje intenzivní peeling obličeje. Má neutrální pH a jemně odstraňuje šupinky odumřelé pokožky. Konjaková houbička přirozeně zvlhčuje a vyživuje a je vhodná pro všechny typy pleti.

Výsledek: 

  • dokonale čistí pokožku bez použití mýdla
  • zajišťuje intenzivní peeling obličeje
  • přirozeně zvlhčuje a vyživuje pokožku

Složení

Konjaková houbička je vyrobená z rozemletého kořene konjaku a vody s přísadou lufy. Jedná se o 100% přírodní a rozložitelný produkt.

Použití

Před prvním použitím houbičku pečlivě propláchněte a nechte nasáknout vodou. Jemnými a krouživými pohyby masírujte obličej. Poté houbu propláchněte a nechte ji vyschnout. Nikdy ji neždímejte a sušte pouze zavěšenou na šňůrce. Po vyschnutí se v houbě neudržují žádné mikroorganismy a plísně. Uschlá houba získá zpět své vlastnosti a tvar po namočení do teplé vody. Používejte maximálně 3 měsíce a pak ji zkompostujte.

O značce

Malá továrna na ostrově Jeju v Jižní Koreji se specializuje na výrobky z lufy a konjaku. Rozemletý kořen konjaku a voda jsou základními surovinami pro výrobu hygienických a kosmetických houbiček. Celý proces výroby probíhá ručně za dodržení západních pracovních podmínek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.