KORFF Kit Řasenka a tužka na obočí 02 castano 4 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Řasenka na obočí s tužkou na obočí v odstínu 02 vytváří set, který definuje a fixuje obočí a rozjasňuje oční okolí. Výsledkem je lesklé a husté obočí.
Skladem na e-shopu
305 ušetříte 204 Kč

Původní cena 509 Kč sleva 40%

O produktu

50124366

Vytvořte dokonalý tvar Vašeho obočí! KORFF Set na obočí s řasenkou a tužkou pomůže zvýraznit obočí, definovat jeho tvar a následně zafixovat. Barevná řasenka s měkkou krémovou texturou přirozeně definuje a fixuje obočí. Její složení je obohacené o speciální tripeptid a arganový olej. Inovativní štěteček uvolňuje barvu rovnoměrně a jednotně. Výsledkem je husté a lesklé obočí. Rozjasňující tužka na obočí v odstínu 02 se aplikuje se pod obočí a rozjasní tak oční okolí. Má jemnou texturu a je vhodná pro všechny odstíny pleti.

Výsledek:

  • řasenka přirozeně definuje a fixuje obočí
  • tužka rozjasňuje oční okolí
  • obočí je po aplikaci husté a lesklé

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.