KORFF Perfect Balance Krém na oční okolí 15 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Perfect balance Krém na oční okolí hydratuje a intenzivně vyživuje citlivou oblast kolem očí. Obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky. Redukuje výskyt vrásek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50124401

Trápí Vás tmavé kruhy pod očima nebo viditelné vrásky kolem očí? Vyzkoušejte KORFF Perfect balance Krém na oční okolí s extraktem z pupečníku asijského. Krém obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky. Hydratuje a intenzivně vyživuje citlivou oblast kolem očí. Složení je obohacené olej z kamélie a olej z inca a výtažky z lupiny bílé, klanoprašky čínské a energizující kofein. Redukuje výskyt vrásek a tmavých kruhů pod očima. Oblast kolem očí je po aplikaci pružnější a rozjasněná.

Výsledek:

  • hydratuje a intenzivně vyživuje citlivou oblast kolem očí
  • obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky
  • redukuje výskyt vrásek a tmavých kruhů pod očima

Použití

Aplikujte ráno a/nebo večer na dokonale vyčištěnou a suchou oblast kolem očí. Jemně vmasírujte do pokožky. Nepoužívejte na pohyblivou část očního víčka.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.