KORFF Cleansing Pleťová maska s bílým jílem 75 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Pleťová maska s bílým jílem je ideální k čištění smíšené až mastné pokožky. Pomáhá vstřebávat nadměrnou mastnotu a čistí póry. Dodává pokožce příjemný pocit svěžesti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50124397

Trápí Vás smíšená až mastná pokožka, která se nadměrně leskne? Zařaďte do Vaší pravidelné péče o pleť čisticí masku. Pleťová maska s bílým jílem značky KORFF je ideální pro smíšenou až mastnou pokožku. Bílý jíl a oxid titaničitý vstřebávají nadměrnou mastnotu a čistí póry. Aktivní látky zabraňují lesknutí pleti. Výtažek ze zeleného čaje dodá pokožce energii a máta zaručí příjemný pocit svěžesti. Maska má rychlý nástup účinku, stačí nechat působit 3 minuty. 

Výsledek:

  • čistí smíšenou až mastnou pokožku
  • dodává pokožce energii a pocit svěžesti
  • zabraňuje nadměrnému lesknutí pleti

Použití

Naneste na čistou pleť 1-2x týdně, vyhýbejte se rtům a kontaktu s očima. Nechte působit 3 minuty a opláchněte vlažnou vodou.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.