KORFF Supreme Denní pleťový krém SPF20 50 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Supreme Denní pleťový krém s peptidy pro obnovu a zpevnění pleti během menopauzy. Navrací pleti tonus, pružnost a jas. Redukuje výskyt vrásek a sjednocuje tón pleti.
Skladem na e-shopu
894 ušetříte 596 Kč

Původní cena 1 490 Kč sleva 40%

O produktu

50124402

Hledáte kvalitní pleťový krém pro každodenní obnovu a zpevnění pleti? Vyzkoušejte KORFF Supreme Denní pleťový krém s peptidy pro pokožku, která prochází změnami během menopauzy a trpí ztrátou tonusu, pružnosti a jasu. Obsahuje pentapeptid 31 a výtažek z červené řasy, které bojují proti stárnutí pleti. Redukuje výskyt vrásek a sjednocuje tón pleti. Krém má svěží, měkkou texturu a rychle se vstřebává. Bambucké máslo a vitamíny F a B3 přispívají k posílení kožní bariéry a hydrataci pleti. Sluneční filtry SPF 20 působí proti fotostárnutí.

Výsledek:

  • navrací pleti tonus, pružnost a jas
  • hydratuje, redukuje výskyt vrásek
  • sjednocuje tón pleti

Použití

Aplikujte ráno na dokonale čistou a suchou pleť. Nanášejte krouživým pohybem, dokud se zcela nevstřebá.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.