Koupel - Koupel (8)

Řadit
Filtry výpisu
 • Koupel
Linola-fett Ölbad přísada do koupele 400 ml

přísada do koupele 400 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Linola Fett Ölbad je olejová přísada vhodná k podpůrné léčbě onemocnění spojených se suchou kůží u dospělých, dětí i kojenců.

  255 Kč
  Linola-fett Ölbad přísada do koupele 200 ml

  přísada do koupele 200 ml

  Registrovaný léčivý přípravek

  Linola Fett Ölbad je olejová přísada vhodná k podpůrné léčbě onemocnění spojených se suchou kůží u dospělých, dětí i kojenců.

   139 Kč
   Fytopharma HEMORAL Bylinná koupel na hemoroidy 50 g

   50 g

   Kosmetika

   Koupel z bylinné směsi s obsahem dubové kůry, heřmánkového květu a natě máty, řepíku a řebříčku má stahující a protizánětlivý účinek a napomáhá hojení hemoroidů.

    55 Kč
    Weleda Jehličnanová koupel uvolňující 200 ml

    200 ml

    Kosmetika

    WELEDA Jehličnanová koupel uvolňující vás svojí vůní přenese přímo doprostřed jehličnatého lesa. Koupel vám pomůže vyčistit hlavu, utřídit si myšlenky a dokonale vás zrelaxuje

     379 Kč
     Naturprodukt Koupelová bylinná směs 50 g

     50 g

     Potraviny a nápoje

     Jste nachlazení a necítíte se ve své kůži? Prohřejte své tělo a relaxujte v bylinné koupeli s vůní heřmánku, šalvěje a máty.

      75 Kč
      PURESSENTIEL Koupel pro lepší dýchání 100 ml

      100 ml

      Kosmetika

      Lázeň pro lepší dýchání vhodná pro přípravu koupele i do sprchy. Aktivní přísady 100% přírodního složení. 19 esenciálních olejů. Zvyšuje pohodlí při dýchání.

       459 Kč
       PURESSENTIEL Koupel na unavené svaly a klouby 100 ml

       100 ml

       Kosmetika

       Lázeň na unavené svaly a klouby, vhodná do sprchy a do koupele. Obsahuje 14 esenciálních olejů. Zmírňuje napětí v oblastech svalů a kloubů.

        405 Kč
        Weleda Růžová koupel harmonizující 100 ml

        100 ml

        Kosmetika

        Kdo by o ní nesnil: Vana plná jemně vonících růžových lístků, myšlenky mohou volně plynout, nastává dokonalé zklidnění. Koupel z divokých růží od Weledy vám podobný zážitek přináší na dosah a výborně slouží i vaší pleti.

         429 Kč
         Koupel

         Koupel

         Koupel či sprcha se díky vhodnému přípravku může proměnit v malé lázně. Gel s příjemnou vůní Vás uvolní a probudí ve Vás nový zdroj energie. Hydratační sprchové přípravky zajistí nejen čistotu pokožky, ale také jí dodají potřebné živiny a zanechají ji hebkou. Pro osoby s citlivou až atopickou pokožkou, existují speciální řady přípravků navržené přesně pro jejich potřeby. Ve chvílích volna si lze nachystat dlouhou koupel a zpříjemnit si ji solí nebo oleji pro dokonalé uvolnění a relaxaci.