Hydratace (7)

Řadit
Filtry výpisu
Nuance Hyaluron Active oční krém pro všechny typy pleti 15 ml

oční krém pro všechny typy pleti 15 ml

Kosmetika

Oční krém založený na skvělém efektu 5 typů kyseliny hyaluronové, která proniká do různých vrstev pokožky. Hydratuje a vypínají pleť, vyplňuje vrásky.

Akce -150Kč
Nuance Hyaluron Active sérum pro všechny typy pleti 30 ml

sérum pro všechny typy pleti 30 ml

Kosmetika

Harmonizující koncentrované pleťové sérum s okamžitým efektem. 5 typů kyseliny hyaluronové proniká do různých vrstev pokožky, vypíná pleť a vyplňuje vrásky.

Nuance Hyaluron Active denní krém pro normální pleť 50 ml

denní krém pro normální pleť 50 ml

Kosmetika

Komplexní denní krém založený na skvělém účinku 5 typů kyseliny hyaluronové, která proniká do různých vrstev pokožky. Hydratuje a vypínají pleť, vyplňuje vrásky.

Nuance Hyaluron Active denní krém pro suchou pleť 50 ml

denní krém pro suchou pleť 50 ml

Kosmetika

Vyplňující denní krém založený na skvělém účinku 5 typů kyseliny hyaluronové, která proniká do různých vrstev pokožky. Hydratuje a vypínají pleť, vyplňuje vrásky.

Hydratace

Hydratace

Bez vody není život. Ani krásná pleť. Jedině dostatečně hydratovaná kůže má schopnost regenerovat a bránit se účinně stárnutí. K potlačení tvorby vrásek, proti snižování elasticity a dalším projevům stárnutí je třeba pleť dostatečně hydratovat. Francouzská kosmetika Nuance obsahuje výhradně přírodní aktivní látky v nejvyšším stupni koncentrace a čistoty. Snadno se roztírá a zanechává pleť hebkou, svěží a jemně provoněnou. Hydratační produktová řada NUANCE Magical Hydrobalance nabízí denní krém, noční krém, sérum pro ještě výraznější hydrataci a oční krém.