Krásná pleť z pohodlí domova? Multifunkční přístroje jsou trendem, který si zamilujete

19. 6. 2024 · 3 minuty čtení

Přemýšlíte, jakou péči o pleť zvolit, aby působila zdravým a mladistvým dojmem? Nechcete přitom obětovat hodně času ani utrácet v kosmetickém salonu? S příchodem multifunkčních přístrojů pro péči o pleť se otevírají dveře do světa krásy a zářivé pleti v pohodlí vašeho domova. Tato zařízení v sobě spojují nejnovější technologie a osvědčené metody, a pomohou vám šetrně a efektivně dosáhnout vysněných výsledků.

Krásná pleť z pohodlí domova? Multifunkční přístroje jsou trendem, který si zamilujete

Související kategorie produktů:

Co umí multifunkční přístroje na ošetření pleti?

Dnešní doba je charakteristická využíváním inovativních technologií v oblasti péče o zdraví i krásu. Noví pomocníci v péči o pleť nabízí revoluční přístup k omlazování a zlepšení vzhledu pleti. Dnes už nemusíte chodit do drahých kosmetických salonů, o svoji pleť se díky nim zvládnete jednoduše postarat sami v pohodlí domova. Tyto přístroje jsou vyvíjeny pomocí klinických studií tak, aby poskytovaly komplexní péči pro všechny typy pleti. Tato zařízení jsou velice kompatibilní, lehká, ale přitom vysoce účinná

Multifunkční kosmetické přístroje, jako je například ultrazvukový peeler či galvanická žehlička, působí přesně tak, jak vaše pleť potřebuje – hloubkově ji vyčistí, sjednotí tonus pleti a celkově pleť regenerují, zpevní a rozzáří. 

Jejich používání nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti. Důležitá je pravidelná a dlouhodobá aplikace. Nezapomínejte, že obnova pleti trvá v řádu týdnů.

Komfort a bezpečnost
Zařízení využívající těchto pokročilých technologií jsou bezpečná, mají zabudované certifikované světelné diody a elektrody a jsou vhodná pro všechny, kteří hledají neinvazivní, šetrný a zároveň bezbolestný způsob ošetření pleti.

Hlavní přednosti a funkce

Ultrazvukový peeling

Jednou z předních funkcí těchto zařízení je ultrazvukový peeling, který dokáže důkladně vyčistit pokožku od nečistot. Působí do hloubky, poradí si i s odumřelými kožními buňkami, suchými šupinkami a odstraněním přebytečného mazu. Tato metoda hloubkového čištění je šetrná k pleti a nedráždí ani jedince s citlivější pokožkou. Obličej po proceduře zanechá hladký a jemný na dotek.

Světelná terapie modrým světlem

Řada přístrojů dále využívá také modrého LED světla, které pomáhá zmírnit projevy akné. Modré světlo má antibakteriální vlastnosti a redukuje projevy problematické pleti. Dokáže zmírnit viditelnost drobných jizviček, pozůstatků akné a zlepšit celkovou texturu pleti. Kosmetiku dokáže zapracovat opravdu hluboko. Účinné složky obsažené v krémech, sérech nebo maskách tak mohou působit ještě efektivněji.

Světelná terapie červeným světlem

Další šikovnou možností je využití červeného LED světla, které má omlazující účinky pro vaši pleť. Toto světlo aktivuje produkci kolagenu, což zlepšuje pružnost pleti a její texturu. Zároveň pomáhá zužovat póry a redukovat pigmentové skvrny, čímž pleť získává zdravý a mladistvý vzhled.

Galvanizace

Multifunkční přístroje pro domácí použití rovněž mnohdy disponují galvanickou funkcí, která napomáhá regenerovat tkáně a maximalizovat účinky použité kosmetiky. Světelná terapie za doprovodných účinků galvanizace dokáže podpořit rychlejší regeneraci kožních buněk, čímž podporuje dlouhodobé udržení mladistvého vzhledu. Funkce galvanizace pomáhá hloubkově proniknout do pokožky a zlepšit absorpci živin obsažených v kosmetických přípravcích, což vede k posílení blahodárných účinků v péči o pleť.

Galvanický peeler nabízí mimo jiné terapie modrým i červeným světlem.
Používání galvanického peeleru je díky automaticky nastaveným programům snadné a intuitivní.
Je nutné při ošetření používat speciální kosmetiku?
Ultrazvukový peeler i většinu podobných zařízení lze použít s jakoukoli pečující kosmetikou. Pořídit si však můžete i speciální přípravky, které jsou pro toto použití určené a s jejichž pomocí dosáhnete nejlepších výsledků.

Jak přístroj používat?

Díky své kombinaci špičkových technologií a luxusních materiálů je přístroj ideální volbou pro ty, kteří hledají to nejlepší pro svou pleť. Zařízení s ultrazvukovým vodním peelingem a světelnou terapií nabízí celou řadu rituálů, které pokryjí veškeré požadavky na komplexní péči o pleť. Zatímco hloubkové čištění se doporučuje provádět 1–2x týdně, terapii modrým i červeným světlem lze používat denně a kromě samotného přístroje vyžadují pouze váš oblíbený krém, sérum či masku. Délky jednotlivých režimů jsou automaticky nastaveny, průběh ošetření tak nemusíte nijak hlídat.

Použití multifunkčního přístroje je navíc snadné a intuitivní. Ošetření vám nezabere déle než 5 minut a vyžaduje naprosto minimální údržbu. Spolehnout se můžete na odolnou pracovní čepel potaženou 24karátovým zlatem, prodlouženou výdrž baterie s indikátorem jejího stavu a dobíjení pomoci USB - C kabelu. A v neposlední řadě především na potěšující výsledek – zdravě vypadající, mladistvou a rozzářenou pleť. 


Články k tématu Krásná pleť z pohodlí domova? Multifunkční přístroje jsou trendem, který si zamilujete

  • Suchý šampon se stal nezbytným pomocníkem pro mnoho z nás. Díky němu můžeme rychle a efektivně oživit naše vlasy bez nutnosti je zdlouhavě umývat. Přemýšlíte i vy nad koupí suchého šamponu, ale nevíte, jak tento produkt používat? V našem článku vám představíme tipy a triky, jak používat suchý šampon správně, abyste dosáhli dokonalého výsledku.
  • Dlouhé roky jsme my ženy při svých dnech používaly dámské vložky anebo tampony. Postupem času se na trhu objevily další menstruační pomůcky, které nám období menstruace dokážou alespoň o trochu zpříjemnit. Každá z těchto pomůcek má své výhody a nevýhody a dnes se podíváme na to, jak se od sebe liší.
  • Po roce tu máme opět zimu, která s sebou přináší kratší a o poznání chladnější dny. Kromě časté únavy a psychické nepohody mohou tyto změny v počasí mít negativní vliv také na naši pleť. Studený vzduch, teplotní výkyvy a vlhkostní změny mohou naši pokožku zatěžovat víc, než by nás napadlo. Právě proto je důležité pleť v tomto období nezanedbat a poskytnout jí péči, kterou si zaslouží.