Epilátory, depilátory (12)

Řadit
Filtry výpisu
Braun Silk-épil 3 3-420 epilátor a zastřihovač

epilátor a zastřihovač

Elektronika

Základní epilátor s 20 pinzetami, 2 rychlostmi a praktickým světlem Smartlight. Součástí balení je i kompaktní zastřihovač se 3 nástavci.

Braun Silk-épil 9 9-710 epilátor

epilátor

Elektronika

Šetrná, rychlá a zároveň dokonale důkladná epilace. Špičkový epilátor je 100% voděodolný. Součástí balení je i holicí hlavice a zastřihovací nástavec.

Braun Silk-épil 9 Flex 9002 epilátor

epilátor

Elektronika

Epilátor s plně výkyvnou, extra širokou hlavou, pinzetami Micro-Grip a senzorem tlaku. Dokonale účinná epilace kdekoli na těle. Holicí hlava v balení.

Braun Silk-épil 5 5-820 epilátor

epilátor

Elektronika

Výkonný, ale šetrný epilátor. 28 pinzet Micro-Grip zachytí jedním tahem i krátké a jemné chloupky. Holicí hlava a precizní zastřihovač v balení.

Braun Silk-épil 5-610 epilátor

epilátor

Elektronika

Výkonný, ale šetrný epilátor. 28 pinzet Micro-Grip zachytí jedním tahem i krátké a jemné chloupky. Holicí hlava a nástavec pro začátečnice v balení.

BABYLISS G220E dámský holicí strojek

dámský holicí strojek

Elektronika

Praktický dámský holicí strojek, ideální na úpravu celého těla. Omyvatelná hlavice, možnost volby mezi hladkým oholením a zastřižením na délku 4 mm.

Braun Silk-épil 9 Flex 9020 epilátor

epilátor

Elektronika

Epilátor s plně výkyvnou, extra širokou hlavou, pinzetami Micro-Grip a senzorem tlaku. Dokonale účinná epilace kdekoli na těle. Bohaté příslušenství.

Epilátory, depilátory

Epilátory, depilátory

Boj s chloupky nikdy nekončí. Naštěstí existují široké možnosti toho, jak je z pokožky odstranit. Dr. Max vám nabízí bohatou škálu výrobků určených k holení chloupků celého těla. Vyberte si z nabídky epilátorů a depilátorů. Epilátory vám chloupky nazvednou a uříznou je zcela bezbolestně těsně u pokožky. Na rozdíl od toho depilátory je vytrhávají i s kořínky, takže vám hebká a jemná pokožka vydrží o poznání déle. Další možností je epilace laserem, díky které opakovaným používáním postupně dochází k úplnému zastavení opětovného růstu, a to na dlouhé měsíce až roky.