Wolfberry Goji BIO 100% šťáva 500 ml

Potraviny a nápoje

Značka: WOLFBERRY
Lahodná a zdravá šťáva s celou řadou prospěšných látek. 100% ovocná šťáva z čerstvých plodů kustovnice čínské v BIO kvalitě.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

193 ušetříte 22 Kč

Původní cena 215 Kč sleva 10%

Cena za 100 ml: 39 Kč

O produktu

50092488

Wolfberry šťáva z kustovnice čínské je nejvyšší jakosti, protože plody ze kterých se vyrábí, se pěstují v oblasti čínské provincie Ningxia, která je proslulá nejkvalitnějšími plody této rostliny na světě. Na jeden litr 100% goji šťávy je potřeba 6 kg zralých plodů goji. Šťáva je bez přidaných barviv, konzervačních látek, bez přidaného cukru a je pasterizována při 80 °C. Goji šťáva je hustá, má oranžovočervenou barvu a aromatickou vůni charakteristickou pro kustovnici. Má plnou a silnou sladkokyselou chuť, která je totožná s plody goji. 

Hlavní vlastnosti

  • 100% šťáva z čerstvých plodů BIO Kustovnice čínské
  • bez přidaných látek a konzervantů
  • plná a silná sladkokyselá chuť

Kustovnice čínská

Kustovnice čínská je asi 150 cm vysoký keř se sytě oranžovými plody. Roste v jihovýchodní Asii od subtropů až po Himaláje. Půda, na které se jí v této oblasti daří, je obzvlášť bohatá na minerály, mnoho řek a potoků navíc zajišťuje celé úrodě maximální množství dalších látek, cenných i pro lidský organizmus.

Pěstováno s láskou a péčí

O rostliny goji se místní lidé starají s obrovskou péčí. Zralé plody se sklízejí tak, že se velmi opatrně setřásají na podložku, aby se bobule nepoškodily a uchovaly si krásnou barvu, a sklizená úroda se nechává v polostínu uschnout. V okolí keřů kustovnice, se nepěstují žádné jiné rostliny, díky tomu jsou goji z Ningxia chráněny před nákazami, kterými trpí jiná vegetace. Provincie Ningxia získala za plody goji zlatou cenu na Malajském mezinárodním potravinářském veletrhu a pyšní se třemi zlatými cenami z Čínského zemědělského veletrhu.


Složení

100% šťáva z čerstvých plodů BIO Kustovnice čínské (Lycium chinense). Bez přidaných látek a konzervantů.

Použití

Užívejte 2x denně 30 ml šťávy (ráno a večer). Nepřekračujte doporučené dávkování. Dávku lze podle chuti ředit vodou nebo jinou ovocnou šťávou.

Upozornění

Při skladování a přepravě chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovejte v chladu do 6 °C a spotřebujte do 4-6 dnů po otevření. Před použitím protřepat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.