Kyosun Original Matcha BIO zelený čaj 15x2 g

Čaje a čajové směsi

Značka: KYOSUN
Osvěžení a vzpruha v zeleném elixíru z práškového zeleného čaje matcha v bio kvalitě. Jednotlivě balené porce čaje zajišťují kvalitu a čerstvost každého šálku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

159

Cena za 100 g: 530 Kč

O produktu

50119151

Osvěžení a vzpruha v zeleném elixíru z práškového zeleného čaje Kyosun Original Matcha v bio kvalitě. Díky obsahu takzvaného čajového kofeinu teofylinu, přináší příjemné povzbuzení podobně jako káva. Na rozdíl od kávy tento účinek nastupuje pozvolna a přetrvává přibližně 3-6 hodin. Matcha jsou ručně sbírané čajové lístky rozemleté na jemný prášek. Pitím čaje v podstatě konzumujeme celý list, a tak je obsah aktivních látek mnohem koncentrovanější než běžném louhovaném čaji. Zelený čaj je výborným antioxidantem, to znamená, že pomáhá chránit buňky před volnými radikály. Jednotlivě balené porce čaje zajišťují kvalitu a čerstvost každého šálku.

Ochranná atmosféra chrání barvu a vůni čaje

Vzduch a světlo jsou nejčastějším spouštěčem degradace tohoto produktu. Čaj ztratí barvu, chuť i aroma již během pár dnů. Kyosun Original Matcha BIO obsahuje jednotlivě balené porce a čajový prášek je tak plně chráněný před vzduchem a světlem.

Hlavní vlastnosti:

  • matcha poskytuje psychické a fyzické povzbuzení
  • zelený čaj působí jako antioxidant
  • jednotlivě balené porce pro zachování čerstvosti čaje

Složení

100 % Bio zelený čaj matcha.

Použití

Ideálním pomocníkem pro přípravu matcha je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2g sáček Kyosun Original Matcha, zalijte studenou vodou a řádně protřepejte. Při přípravě horkého nápoje převařte vodu a nechte ji zchladnout. Její teplota by neměla přesáhnout 70°C. Postupujte stejně jako u studeného Kyosun Original Matcha.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.