Ladival Exkluzivní balíček péče o obličej alergická pokožka OF50+ + regenerační sérum 2x50 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

O produktu

Ladival Alergická pokožka OF50+ gel 

Pokud se Vám na pokožce po pobytu na slunci objeví zarudlá místa, nejspíš se jedná o sluneční alergii. Podrážděná pokožka zpravidla svědí a může vystupovat do nepříjemných pupínků až puchýřků. Ladival Alergická pokožka OF50+ gel byl vytvořen speciálně pro pokožku se sklonem ke sluneční alergii. Poskytuje trojnásobnou sluneční ochranu: Vysoce účinné UVA a UVB filtry jsou doplněny unikátní kombinací antioxidantů k ochraně proti infračervenému záření A (IR-A). Přípravek vypadá jako mléko a vykazuje stejné kosmetické vlastnosti: výborně se roztírá, rychle se vstřebává, netvoří lepkavý film na pokožce, ale přitom se jedná lehký o gel. Po aplikace je pokožka příjemná na dotek. Gel byl dermatologicky testován. Neobsahuje oleje, emulgátory, parfémy, barviva ani konzervanty. Je voděodolný.

Ladival AKUT sérum na obličej

Dopřejte pleti zklidnění a dávku regenerace po slunečném dni. Ladival AKUT sérum na obličej obsahuje fotolyázu – aktivní enzym z modrých řas, který podporuje regeneraci buněk pokožky a pomáhá vyrovnat zatížení způsobené UVB zářením. Ulevuje od pocitu napnuté kůže, zmírňuje zarudnutí způsobené sluncem a příjemně chladí. Sérum pomáhá navrátit pokožce přirozenou rovnováhu. Je obohaceno o dexpanthenol a vitamin E a je ideální podporou pro obnovu pleti během spánku. Složení přípravku bylo dermatologicky testováno.

Použití

Ladival Alergická pokožka OF50+ gel: Před použitím dobře protřepejte. Nanášejte na obličej, krk a dekolt. Aplikaci během dne opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Přípravek je vhodný pro každodenní péči o pleť.

Ladival AKUT sérum na obličej: Používejte nejlépe večer na očištěnou pleť. Pro zajištění optimálního efektu fotolyázových lipozomů, počkejte nejméně 30 minut, než budete na ošetřená místa aplikovat jakýkoliv jiný mastný přípravek.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.