Kosmetika

Ladival Pro děti OF50+ sprej 200 ml

Značka: LADIVAL
  • Ladival Pro děti OF50+ sprej je vhodný pro citlivou pokožku dětí a batolat, i pokožku se sklony k atopickému ekzému. Trojí ochrana: záření UVB + UVA + IR-A.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

449

O produktu: Ladival Pro děti OF50+ sprej 200 ml

50059918

Úvod

Ladival Pro děti OF50+ sprej byl vytvořen pro citlivou pokožku dětí a batolat, kterou je velmi dobře tolerován, a je vhodný i pro pokožkou se sklony k atopickému ekzému. Opalovací přípravek s ochranným faktorem OF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVB zářením + ochranu před UVA a IR-A (infračervené záření typu A). Má mléčnou pečující texturu a zanechává na pokožce příjemný pocit.

Výsledek 

  • 3násobná ochrana: záření UVB + UVA + IR-A
  • pro citlivou pokožku dětí a batolat
  • vhodný při atopickém ekzému
  • vysoce voděodolný
  • bez parfemace

Použití

Před sluněním naneste na pokožku dostatečné množství přípravku. Příliš malá vrstva snižuje ochranný účinek. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nenechávejte děti na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.