Kosmetika

Ladival Proti stárnutí pleti a pigmentovým skvrnám OF50+ 50 ml

Značka: LADIVAL
5.0

Ladival Proti stárnutí pleti a pigmentovým skvrnám OF50+ zesvětluje tmavé skvrny a pravidelným používáním pomáhá předejít tvorbě nových.

379

O produktu: Ladival Proti stárnutí pleti a pigmentovým skvrnám OF50+ 50 ml

50144975

Úvod

Ladival Proti stárnutí pleti a pigmentovým skvrnám OF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečními paprsky, které mohou být příčinou předčasného stárnutí pleti a její nerovnoměrné pigmentace.  Přípravek zesvětluje tmavé skvrny a pravidelným používáním pomáhá předejít tvorbě nových. Kromě vysoce účinných UV filtrů obsahuje také komplex antioxidantů (výtažek z klíčků řeřichy seté, sójový izoflavin a niacinamid). Lehká nemastná textura se lehce vstřebává a je ideální pro denní použití na obličej, krk, dekolt či hřbety rukou.

Výsledek

  • 3násobná ochrana: záření UVB + UVA + IR-A
  • zesvětluje pigmentové skvrny
  • pomáhá omezovat tvorbu pigmentových skvrn
  • lehká nemastná textura, bez komedogenních složek
  • anti-ageing komplex

Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.