844 909 909|info@drmax.cz

LAIM Moisture spray 15ml

LAIM Moisture spray 15ml

50096535
Zdravotnický prostředek
Více o legislativě
289 Kč

Unikátní zvlhčující oční sprej s obsahem hyaluronátu sodného.

Podrobné informace o produktu

LAIM Moisture je oční sprej, který představuje pohodlnější obdobu klasických očních kapek. Tento sprej funguje na bázi stabilizace lipidové vrstvy oka a jeho slzného filmu, čímž poskytují očím optimální ochranu před vnějšími vlivy a působí proti pocitu suchosti.

Oční sprej LAIM Moisture podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž znatelně zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček. Účinnou lubrikační složkou spreje je hyaluronát sodný – látka, která je lidskému tělu zcela přirozená (nachází se např. v kloubní tekutině a sklivci). Díky hyaluronátu sodnému je LAIM Moistur používán nejen nositeli kontaktních čoček, ale i k odstranění syndromu suchého oka. Bonusem je navíc přídavek heřmánku, který spreji zajišťuje jedinečnou příjemnou vůni.

Moderní aplikační technologie LAIM Moisture se do očí nekape tradičním způsobem, ale stříká na zavřené oční víčko, přičemž se využívá přirozené transportní schopnosti lipozomů, které zprostředkovávají prostup aktivní složek spreje do oka.

Způsob použití:

Pokud máte v oku nasazenou kontaktní čočku, zavřete jej a aplikujte sprej ze vzdálenosti 10 cm. V případě, že máte nanesen make-up, který není voděodolný, aplikujte sprej ze vzdálenosti 20 cm.

Dlouhodobá trvanlivost:

Díky převratné technologii atomizéru s antibakteriálním filtrem lze sprej LAIM Moisture používat od doby otevření až do data expirace. Sprej tak vydrží 3,5 x déle než běžné oční kapky, či spreje.

Obsah: 15ml

Parametry produktu

Forma Sprej EAN 8019894049066

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.