Le Petit Olivier Micelární čisticí gel Aloe Vera a zelený čaj 400 ml

Kosmetika

Le Petit Olivier Micelární čisticí gel Aloe a zelený čaj pleť hloubkově čistí a účinně odstraňuje i voděodolný make-up. Gelové složení z 97 % přírodních složek.
Skladem na e-shopu
179

O produktu

50129094

Přírodní gel z Provence pro dokonalé odlíčení pleti a očí. Le Petit Olivier Micelární čisticí gel Aloe a zelený čaj pleť pokožku s maximální jemností hloubkově čistí   a také účinně odstraňuje i voděodolný make-up. Jeho gelové složení z 97 % přírodních složek působí pomocí aktivních částic (micel) jako magnet na nečistoty a přebytečný maz. Díky extraktu z aloe vera a zeleného čaje zůstane Vaše pokožka dokonale čistá, hebká a svěží. Je ideální pro ošetření normální až smíšené pleti. Oftamologicky testováno.

Výsledek:

  • pokožku hloubkově vyčistí
  • odstraňuje i voděodolný make-up
  • vhodný pro odlíčení tváře i očí

Složení

Aloe Vera a zelený čaj.

Použití

Ráno a večer naneste potřebné množství gelu na obličej pomocí vatového tampónu a pleť jemně vyčistěte. Není nutné oplachovat.

O značce

Francouzská značka Le Petit Olivier je především založená na úctě k přírodě a životnímu prostředí. Více než čvrtstoletí dodává svým zákazníků kvalitní přírodní kosmetické produkty pocházející z prosluněné Provence. Firma vlastní jeden z posledních mlýnů, které drtí kamenem a takém olivový háj v Saint Bonnet du Gard, který zahrnuje několik tisíc stromů. Hotové výrobky a použité přísady nejsou testovány na zvířatech

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.