Oslavte s námi Valentýn

Kašel (12)

Řadit
Filtry výpisu
Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical sirup 200+100 ml

200+100 ml

Zdravotnické prostředky

STOPKAŠEL Medical sirup pomáhá zmírnit příznaky nachlazení. Ulevuje při kašli a škrábání v krku. Obsahuje výjimečnou kombinaci 5 rostlinných extraktů.

 • Dárková akce
149 Kč
Tussirex Junior sirup 120 ml

sirup 120 ml

Zdravotnické prostředky

Sirup s výtažkem proskurníku lékařského a medem pro děti od 1 roku. Pomáhá zmírnit suchý dráždivý a vlhký průduškový kašel.

 • Akce -20%
111 Kč 139 Kč
Tussirex sirup 120 ml

Zdravotnické prostředky

Sirup s výtažkem proskurníku lékařského a medem pro dospělé a dospívající od 12 let. Pomáhá zmírnit suchý dráždivý a vlhký průduškový kašel.

 • Akce -20%
111 Kč 139 Kč
Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical 24 pastilek

24 pastilek

Zdravotnické prostředky

Pastilky pomáhají zmírnit příznaky nachlazení. Ulevují při kašli a škrábání v krku. Obsahují výjimečnou kombinaci 5 rostlinných extraktů.

  145 Kč
  Terezia NEKAŠLI 100% přírodní bylinný sirup 150 ml

  150 ml

  Zdravotnické prostředky

  Bylinkové pohlazení pro podrážděný krk v období nachlazení. Neodolatelná chuť, kterou si zamilují děti i nároční dospělí.

  • 3 za 2
  134 Kč
   Mucodual sirup 100 ml

  Zdravotnické prostředky

  Zklidňuje podrážděnou sliznici v ústech a pomáhá zklidnit suchý kašel. Pro děti od dvou let i dospělé.

   179 Kč
    Mucodual 5/80 mg 18 pastilek

   18 pastilek

   Zdravotnické prostředky

   Mucodual pastilky na suchý kašel a podráždění v krku pro děti od 6 let i dospělé. Mucodual pastilky obsahují islandský lišejník a kamenec.

    119 Kč
    Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical 12 pastilek

    12 pastilek

    Zdravotnické prostředky

    Vytvářejí na sliznici hrdla ochrnnou vrstvu a pomáhají zmírnit příznaky nachlazení. Zklidňují podráždění v krku. Ulevují při kašli a chrapotu.

     94 Kč
      Muconatural complete sirup 120 ml

     Zdravotnické prostředky

     Účinné řešení na všechny typy kašle pro děti od 2 let i dospělé. Obsahuje přírodní extrakty z jitrocele, proskurníku, tymiánu a rostlinný glycerin.

      175 Kč
      Kašel

      Kašel

      Při léčbě kašle je třeba vždy vzít v úvahu, zda se jedná o kašel suchý, dráždivý, nebo vlhký, produktivní. Vlhký kašel se na rozdíl od suchého projevuje vykašláváním hlenu. Na suchý kašel užíváme přípravky nazývané antitusika, na kašel vlhký pak expektorancia, která ředí hlen a usnadňují vykašlávání. V léčbě kašle se dobře uplatňují bylinné přípravky. Při dráždivém kašli se používají výtažky z bylin obsahující slizy. Tyto látky vytvářejí na sliznici nosohltanu ochrannou vrstvu, mírní nucení ke kašli a chrání před bolestí.