Uši (4)

Řadit
Filtry výpisu
 • VAXOL ušní sprej 10 ml

  Vaxol je přírodní ušní sprej, který poskytuje snadný a účinný způsob změkčování a přirozeného odstraňování ušního mazu. Jeho pravidelným používáním se snižuje riziko vzniku mazových zátek a riziko vzniku zánětů zevního zvukovodu.

  Zdravotnické prostředky

  189 Kč
Aurecon Plus ušní svíčky 2 ks

ušní svíčky 2 ks

Zdravotnické prostředky

Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný ušní maz a mírný podtlak ho komínovým efektem vysaje. Vyrovnává tlak v oblasti ucha, čela a nosních dutin.

  132 Kč
  Aurecon NATURAL ušní svíčky 2 ks

  ušní svíčky 2 ks

  Zdravotnické prostředky

  Ušní svíčky AURECON jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu.

   155 Kč
   Da Vinci Academia AurisClean ušní kapky 15 ml

   ušní kapky 15 ml

   Zdravotnické prostředky

   Ušní kapky, které pomáhají odstranit nadměrný ušní maz. Zamezují tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižují riziko zánětu ucha. Jednoduchá aplikace.

    169 Kč
    Uši

    Uši

    Zdravotnické prostředky v této kategorii jsou určeny k péči o uši – speciální spreje a kapky různého složení jsou určeny k usnadnění hygieny uší, ke změkčování ušního mazu a proti tvorbě ušní zátky. Vhodné jsou též pro všechny milovníky vodních sportů, kteří jsou více ohroženi záněty zevního zvukovodu. Další skupinou osob, pro něž jsou ušní spreje a kapky vhodné, jsou lidé, kteří používají sluchové pomůcky. Pokud se již mazová zátka utvořila, můžete před jejím odborným odstraněním u lékaře použít sprej, který usnadní její odstranění.