Bolest v krku (19)

Řadit
Filtry výpisu
 Mucodual 5/80 mg 18 pastilek

18 pastilek

Zdravotnické prostředky

Mucodual pastilky na suchý kašel a podráždění v krku pro děti od 6 let i dospělé. Mucodual pastilky obsahují islandský lišejník a kamenec.

Dr. Weiss HerbalMed MEDICAL 20 pastilek

20 pastilek

Zdravotnické prostředky

Pastilky s obsahem rostlinných extraktů pomáhají při pálení a bolesti v krku, při kašli a zahlenění horních cest dýchacích. Pro dospělé a děti od 3 let.

Junior-angin sirup pro děti 100 ml

sirup pro děti 100 ml

Zdravotnické prostředky

Sirup s obsahem výtažků z lišejníku lékařského na suchý kašel a při bolesti v krku.
Isla Cassis bylinné pastilky 30 pastilek

30 pastilek

Zdravotnické prostředky

Pastilky s přírodním výtažkem z rybízu. Aktivní složka - extrakt z islandského lišejníku. Přináší úlevu při dráždění ke kašli, chrapotu a pálení v krku.

Isla Moos bylinné pastilky 30 pastilek

30 pastilek

Zdravotnické prostředky

Bylinné pastilky s výtažkem z islandského lišejníku. Balzám pro Váš krk, který přináší úlevu při suchém kašli, pálení v krku a chrapotu. Uklidňuje sliznici, chrání hlasivky.

Isla Mint bylinné pastilky 30 pastilek

30 pastilek

Zdravotnické prostředky

Bylinné pastilky s výtažkem z islandského lišejníku. Balzám pro Váš krk s mátovou příchutí, který přináší úlevu při suchém kašli, pálení v krku a chrapotu.

Junior-angin 24 pastilek

24 pastilek

Zdravotnické prostředky

Pastilky s přírodním islandským lišejníkem proti bolesti v krku.
185 Kč
Dočasně nedostupné
Isla Ginger bylinné pastilky 30 pastilek

30 pastilek

Zdravotnické prostředky

Pastilky s přírodním zázvorovým olejem a medem. Balzám pro Váš krk, který přináší úlevu při suchém kašli, pálení v krku a chrapotu.

175 Kč
Dočasně nedostupné
Bolest v krku

Bolest v krku

Nejčastěji se s bolestmi v krku setkáváme v souvislosti s nachlazením. Chrapot, pálení a bolest v krku bývají první předzvěstí toho, že náš čeká pár dní v klidu a teple s horkým čajem. Kromě infekčního původu mohou mít bolesti v krku také alergickou příčinu anebo souviset s prostředím, v němž se pohybujeme. Sliznicím hltanu a hrtanu nesvědčí příliš suchý vzduch a klimatizované nebo prašné prostředí.  Pro úlevu od bolesti v krku použijte bylinné pastilky nebo speciální spreje, které ulevují od bolesti a zároveň ničí viry a bakterie.