Zácpa (11)

Řadit
Filtry výpisu
Dr.Max Glycerol Suppositories for Kids 12 čípků

12 čípků

Zdravotnické prostředky

Čípky pro děti s glycerinem, který pomáhá vyprazdňování při zácpě. Glycerin změkčuje a zvlhčuje stolici a usnadňuje tak její vylučování. Od 1 roku.

3 za 2
SANOVA Glycerínové čípky Classic 10x2 g

Zdravotnické prostředky

Zdravotnický prostředek proti zácpě, na ulehčení vyprazdňování (úpravou střevních pohybů), na změkčení stolice a při dalších obtížích. Pro děti a dospělé.

Dr. Müller Glycerinové čípky 2,2 g 12 čípků

12 čípků

Zdravotnické prostředky

Tradiční přípravek, který pomáhá při zácpě, zvláště u akutních problémů. Účinek nastává za 10-30 minut po aplikaci. Pro dospělé a děti od 12 let.

SANOVA Glycerínové čípky Extra 10x3 g

10x3 g

Zdravotnické prostředky

Zdravotnický prostředek proti zácpě, na ulehčení vyprazdňování (úpravou střevních pohybů), na změkčení stolice a při dalších obtížích. Pro dospělé v nutných případech.

Forlax GO 12 sáčků

12 sáčků

Zdravotnické prostředky

ForlaxGO pomáhá ulevit od příznaků příležitostné zácpy u dospělých a dětí od 8 let. Ve formě jednodávkového sáčku k okamžitému užití s příjemnou malinovou příchutí.

Zácpa

Zácpa

Strava s nedostatkem vlákniny, málo pohybu a nedostatečný příjem tekutin – to jsou hlavní příčiny, proč nás trápí zácpa. V případě, že náprava výše uvedených chyb v životosprávě nepomáhá, můžete k rychlé úlevě od nepříjemného pocitu plnosti použít přípravek proti zácpě. Osvědčeným prostředkem jsou glycerinové čípky, které působí cíleně v tlustém střevě, mohou se bezpečně používat u dětí i dospělých, v těhotenství a při kojení.