Leros Baby Ovocná šťáva jablko + aronie 250 ml + dětské čaje Bylinný a Ovocný

Doplněk stravy

Značka: LEROS
Osvěžující ovocná šťáva s aronií bez umělých barviv, konzervantů a sladidel + čaje k doplnění pitného režimu nejmenších dětí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115179

Osvěžující ovocná šťáva s aronií bez umělých barviv, konzervantů a sladidel + čaje k doplnění pitného režimu nejmenších dětí.

  • Ovocná šťáva jablko + aronie: Osvěžující kombinace jablka a aronie. Temné plody aronie mají antioxidační účinky.
  • Dětský čaj bylinný: Vyvážená čajová směs s heřmánkem, lípou a fenyklem pro děti od ukončeného 4. měsíce.
  • Dětský čaj Malinka: Ovocný čaj s malinovou příchutí pro děti od ukončeného 9. měsíce.

Dávkování

Ovocná šťáva jablko + aronie: Děti od 3 do 6 let: 25 ml denně. Děti od 6 let a dospělí: 100 ml denně. Lze zředit libovolným množstvím vody a použít jako doplněk pitného režimu či k ochucení oblíbeného čaje. Před použitím protřepejte. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu.

Dětský čaj Malinka: Děti od ukončeného 9. měsíce do 1 roku: 1 šálek denně po lžičkách nebo z dětské láhve. Děti od 1 do 3 let: 1-2 šálky denně. Děti od 3 let: 2-3 šálky denně. Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj. Nálevový sáček zalijte 1/4 l vařící vody a nechte 5-10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dětský čaj bylinný: Pije se 2-3x denně, u kojenců po lžičkách nebo z dětské láhve. Nálevový sáček zalijte 0,2 l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Čaj je možné přisladit. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Složení

Ovocná šťáva jablko + aronie: Jablková šťáva 80 %, šťáva z aronie (Aronia prunifolia) 20 %.

Dětský čaj bylinný: Šípky, jablka, plod fenyklu, květ heřmánku, list ostružiny, kořen mrkve, květ lípy.

Dětský čaj Malinka: Plod šípku, květ ibišku, jablka, list maliníku (10 %), přírodní aroma (7 %).

Upozornění

Ovocná šťáva jablko + aronie: Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Dětské čaje: Nepřekračujte uvedené dávkování. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Česká pediatrická společnost doporučuje: V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům pokud možno z kojenecké láhve a používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.